Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: końcówki drązków kierowniczych i tuleje stabilizatora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Panowie! zauważyłem, że na naszym forum nie ma jako tako tematów o zawieszeniu. są głównie problemy z silnikami, dogrzewaczami i inne pierdolety, jednak nic o standardowym zawieszeniu. może by w ogóle do działu TECHNICZNEGO dodać podkategorię ZAWIESZENIE I UKŁAD KIEROWNICZY?

pisze, gdyż najprawdopodobniej kończą mi się albo końcówki albo gumy/tuleje stabilizatora przód.
piszcie jakich Wy używacie marek? czy tylko serwisowe elementy? czy jakieś dobre zamienniki występują? które warto a których nie warto? jakie ceny mniej więcej u Was...
zawsze takie informację się przydadzą.
dodatkowo dokładam screeny z etki - cena w serwisie za tuleja - 1 szt 67 zł, końcówka - 1 szt 235 zł, oczywiście brutto.
czyste szaleństwo...

w intercarsie są różne firmy, którą polecacie lub mieliście styczność:
http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/...kod=99FFA0

http://sklep.intercars.com.pl/?search=7m0411031#/x
Witam ja zawsze używam tylko tych firm LEMFÖRDER i FEBI BILSTEIN i nigdy nie było problemu
Potwierdzam - LEMFORDER i żadnych problemów.
ostatnio wymieniał wszystkie tuleje taż kupiłem LEMFORDER P= 20 zł za 1szt T 13zł za 1 szt zobaczę jak się będą sprawować


sharan 1999r 1.9 TDI
Przód jak przód ale czy ktoś kiedyś wogle wnikał w telne zawiesznie ? Chyba u nas jest dosć mocne bo to to samo co w T4 a tam wadomo wiecej to ciąga cieżaru ;> jak jest z trwałością tyłu ;>
też widzę właśnie, że te LEMFORDERY najlepiej stoją w rankingach i mają właściwie najlepszą opinię. warto dorzucić te parę złotych i mieć spokój na dłużej. już nie raz się o tym przekonałem kupując tańsze zamienniki. co do tylnego zawieszenia to u mnie tam nic nie słychać i jeśli faktycznie jest to bliźniacze z T4 to raczej za szybko się sypać nie powinno, choć na naszych drogach to i terenowe zawieszenia padają Wink
Ja jestem świeżo po wymianie gum stabilizatora firmy Meyle 18zł/szt. + łączniki stabilizatora również Meyle wzmocnione od oryginału 50zł/szt. i nie narzekam
Ja wymieniam tylko na LEMFÖRDERA tuleje,drążki,końcówki firma godna polecenia.Trochę droższa ale spokój na dłużej.
Koledzy, pytanko mam, wczoraj byłem u znajomego, stwierdziłem, że coś mi stuka z przodu, okazało sie że to gumowe tulejki na łaczniku z tyłu w stabilizatorze,wymieniłem, ale z przodu jednak też słysze czasami takie dziwne stuki, ale wychodzi na to, że łączniki są niby git, możlliwe jest to żeby diagnosta nie wyczaił że padniete a jednak padnięte ?
Możliwe jeśli diagnosta do 4 liter.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie