Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: nr kat tarcz hamulcowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
przednich, oryginał - ma ktoś możliwość sprawdzić i podpowiedzieć?
Sharan 05 1,9 ASZ
musisz sam sprawdzic fizycznie czy masz tarcze o srednicy 300 mm czy 313 mm. Inaczje sie nie da. Tansze i te same beda tarcze jak kupisz w sklepie firmy ATE
podeślij mi vin to Ci w serwisie sprawdzę
Wesol - mnie chodzi o nr VW tarcz które tam były założone albo które będą pasowały - są do kupienia nóweczki w dobrej cenie tylko nie wiem czy będą pasowały.

ENDRJU:

WVWZZZ7MZ6V007876

dzięki
taki jest numer - 7M3615301A – w serwisie kosztują 456 detal brutto
Dzięki jak nie wiem co.... Smile

ENDRJU - to ten numer tylko prosba dla potwierdzenia - jaki rozmiar to jest?? bo te co ma to 312 mm

I jakbyś był tak miły i zobaczył ten sam nr tylko zamiast A na końcu jest litera J - ma drugi komplet - wyglądają podobnie - ale są jakby grubsze.
Numer jaki podał kolega ENDRJU222 odpowiadają średnicy tarczy 300 mm.
OSIAH, ten co podałem, to masz taki jak fabrycznie zamontowane było w twoim sharanie.

cos nie widze, żeby były jakiekolwiek z końcówką "J"

spojrzyj choćby tutaj:
http://www.asw-autoteile.de/ersatzteile-...m3-615-301

wygląda to tak, jakby te 7M3615301A były 300mm jak kolega raventes podał, a inne są bez litery 7M3615301 i maja wymiar 313mm.

jakbym coś jeszcze więcej miał to napiszę
po mojemu to masz sprawdzic jaki masz w aucie fizycznie. Z tym co tam wkladali to bywalo roznie a jak w topisz to bedziesz sie z tym bujał i tyle. Po vinie sie takich rzeczy nie sprawdza.

na allergo masz ate 313 mm za niecale 400 zl. Czy jest sens brania jakichs ori ktore sa wlasnie dokladnie tym samym tylko w innym opoakwaniu?? Chyba ze masz te tarcze za 200 czy gora 300 zl.
Sprawdzę jakie mam to po pierwsze a po drugie mam je na miejscu i mogę po prostu przymierzyć - więc ryzyka nie ma.
Nr chciałem sprawdzić żeby się dowiedzieć czy w ogóle jest sens brać do przymiarki.
Dzięki Panowie.
Przekierowanie