Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: błędy 17965 i 18074
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam.
dziś podłączyłem vaga i pokazał mi dwa błędy.
17965 i 18074
czy może ktoś je zinterpretować?
Mozesz mi wytlumaczyć czemu nie jest ten temat we wlasciwym dziale?? To tylko piętro nizej.
Przenieśtemat do odpowiedniego działu!
17965 - Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża
18074 - Wtryskiwacz 1 - obwód > otwarty obwód, zwarcie do masy.
przeladowanie turbiny i oczewiscie problemy z pinami we wtyczce od pompowtrysku nr jeden. Sam standard.
dzięki.
na szybko pisałem i chyba nie trafiłem w dział.
a co do wtr. nr1 to ostatnio miałem wrażenie jakby przez chwilę na 3 cylindrach chodził-takie lekkie szarpanie silnikiem.
czyli muszę zdjąć osłone i szukać w kabelkach?
tak, najczesciej pod pokrywa tu gdzie walek rozrzadu masz 4 pompki i na nie 4 wtyczki. Tam musisz posciagac te wtyczki i popodginac piny. Na zewnatrz tu przy pompie tandemowej masz tak jedna duza wtryczke nakrecaną i tam tez mozna obejrzeć, popsikac odrdzewiaczem.

Z turbo to zapewne geometria sie przycina i sie nie obejdzie bez jej wyciagniecie i wyczyszczenia.

Co do zakladania tematów to prosze sie na przyszlosc starac bo moge nie byc tak tolerancyjny nastepną razą Big Grin
ok...
jeszcze mam jedno pytanie.
jak będę zdejmował pokrywę rozrządu to zmieniać później uszczelkę?
nie am potrzeby. ja u siebie sciagalem pokrywe z 5 razy w tym wymiana UPG i wszystko na starych uszczelkach.
Mam pytanie odnośnie tego błędu cylinder 1 to ten przy kole paska rozrządu
?
Stron: 1 2
Przekierowanie