Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Spryskiwacz tylnej szyby - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
I mam kolejne pytanie\a

1. Dziala juz wszystko w tylnej klapie tylko do spryskiwacza nie dochodzi woda a dokladniej to spada mi ona obok kola macie moze jakies informacje gdzie moge zaczac szukac przyczyny a moze bardziej jak tam sie do tego dostac ??
Spadł albo pękł wężyk przy pompce. Już dokładnie nie pamiętam ale chyba nawet dolnej osłony nie musisz ściągać żeby tam się dostać.
[Obrazek: n920180.png]
moherydz dzieki wielkie
(09-02-2011 20:53)moherydz napisał(a): [ -> ]Spadł albo pękł wężyk ...
nawiążę do twojego rysunku... co to jest nr 3...mam przerwanie obwodu, zdjąłem osłonę nadkola i nic nie widać, cieknie gdzieś w górnej części nadkola tam gdzie przebiega wężyk... czyli co to jest to nr 3 (czy jest to łączenie ?) i jak się tam dostać??
U mnie nie działał tylny spryskiwacz i robiło siemokro na dywaniku kierowcy kiedy próbowałęm go użyć
Okazało sie ze rozłączyły się rurki w progu po stronie kierowcy
rurki biegna pod plastikowa osłona (od środka)
zdjąłem osłone - połączyłęm rurki dodatrkowo okleiłem taśmą co by już nie wyskakiwały i działa
Cytat:nawiążę do twojego rysunku... co to jest nr 3...mam przerwanie obwodu, zdjąłem osłonę nadkola i nic nie widać, cieknie gdzieś w górnej części nadkola tam gdzie przebiega wężyk... czyli co to jest to nr 3 (czy jest to łączenie ?) i jak się tam dostać??
To są takie zaciski na zbiorniczku w które wciskasz wężyki.
(11-02-2011 12:31)niebieski91 napisał(a): [ -> ]U mnie nie działał tylny spryskiwacz i robiło siemokro na dywaniku kierowcy kiedy próbowałęm go użyć
Okazało sie ze rozłączyły się rurki w progu po stronie kierowcy
rurki biegna pod plastikowa osłona (od środka)
zdjąłem osłone - połączyłęm rurki dodatrkowo okleiłem taśmą co by już nie wyskakiwały i działa

Mialem dokladnie ten sam problem, tylko ze u mnie wezyk przechodzil obok progu.
Bardzo latwy dostep. Dwie opaski plastykowe samo zaciskowe i po problemie.Big Grin
(11-02-2011 12:31)niebieski91 napisał(a): [ -> ]U mnie nie działał tylny spryskiwacz i robiło siemokro na dywaniku kierowcy kiedy próbowałęm go użyć
Okazało sie ze rozłączyły się rurki w progu po stronie kierowcy
rurki biegna pod plastikowa osłona (od środka)
zdjąłem osłone - połączyłęm rurki dodatrkowo okleiłem taśmą co by już nie wyskakiwały i działa

u mnie było tak samo
Nie chciałem zakładać nowego tematu,a znalazłem podobny więc się tu podepnę.Może ktoś wie jak zrobić żeby płyn do spryskiwaczy nie psikał na lapy przednie,chciałbym to jakoś odłaczyć zeby mi tylko leciał na szybę.
Wyłacz swiatła Smile i wtedy powinno spryskiwać sama szybę .
Wiem że nie zawsze można wyłączyć światła ,kiedyś miałem taką opcje w omedze B
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie