Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakie opony do SGA- nośność, rozmiar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu dzisiejszym przyszły opony.
Nie były zapakowane w żaden karton ani folię.
Jeżeli chodzi o sklep to do wyboru była tylko i wyłącznie płatność gotówką przy odbiorze, nie można było zapłacić przelewem.
Pomimo zaznaczenia opcji, że nie wyrażam zgody na fakturę elektroniczną, nie dostałem jej w formie papierowej tylko informację, że w ciągu 7 dni będzie dostępna w formie elektronicznej (skoro tak to po co pytanie klienta o zgodę?).
Był też problem z wystawieniem faktury na osobę prywatną, gdyż domyślna jej opcja to firma. Jednak wystawić fakturę na inną osobę niż na którą jest zamówienie - to dopiero wychodzą babole (np. brak obsługi polskich znaków). Może to tylko system i za parę dni okaże się, że wszystko jest w porządku. Mam nadzieje.
Oponeo.pl - bardzo średni sklep.
Kupowałem kilka razy w tym sklepie i żadnych akcji nie było. Musiałeś mieć pecha.
(13-02-2013 00:05)raventes napisał(a): [ -> ]Kupowałem kilka razy w tym sklepie i żadnych akcji nie było. Musiałeś mieć pecha.

Mogli chociaż raz owinąć je streczem.
Z jakiej formy płatności korzystałeś? Jakie miałeś do wyboru? Też tylko gotówka?
(13-02-2013 10:14)wilk napisał(a): [ -> ]Z jakiej formy płatności korzystałeś? Jakie miałeś do wyboru? Też tylko gotówka?

Wymienialiśmy korespondencję mailową zanim złożyłem zamówienie i poprzez email właśnie go dokonałem - płatność przy odbiorze, F-ra VAT na życzenie została również wystawiona. Faktem jest, że opony były również niezapakowane, tylko owinięte wąską taśmą bezbarwną. ( po 2 sztuki ).
Ale przecież oponom się nic nie stanie, żeby je pakować. Między hurtowniami czasami kilkaset kilometrów je wożą luzem z innym towarem i nic im nie jest.
wybrać rozmiar 205 czy 215.który polecacie.
A ja mam zalozone Leao NOVA-FORCE 215/55 R16 97W XL BSW i samochodzik jedzie jak po szynach. W dodatku sa niesamowicie ciche a mialem juz zalozone bridgestony (najglosniejsze zreszta), barum, michalki pirelki itp. Zdecydowalem sie na te oponki bo mialy w testach lepsze parametry od opon markowych i sa polowe tansze. I jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Możesz zamieścić jakieś linki w których testowana była ta opona?
raventes poniewaz kupowalem to za granica bo tam przebywam i gosc w warsztacie mi pokazywal znalazlem cos takiego:
https://dl.dropbox.com/u/101517216/leao.png
http://www.leaotyre.com/certificate.asp
Przekierowanie