Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Złącze do VAG 4.9
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Proszę o odpowiedź, gdzie w VW Sharanie 2.0 benz z 1999 roku znajduje się złącze diagnostyczne - chcę podłączyć laptaka z Vag-iem.

Pozdro: samp00.
w moim shariku 99 ale TDI złącze jest pod popielniczką z przodu - musisz ją wyciągnąć i masz złącze na wierzchu - myśle że benzyna ma tak samo w tym roczniku ale zakładał sie nie będę
Złącze VAG znajduje się pod popielniczka otwórz wyciągnij.
Dzięki.
Znalazłem je tzn. złącze tam gdzie piszecie.
Pozdro: samp.
Tak tylko że złącze do sharana jest inne niż do galaxa..kolega ma galaxa a ja sharana i mam złącze stałe nierozbieralne do mnie pasuje do niego już nie...ma 2.0 benzynę z gazem kolega.
Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze ford od 1996 roku stosowal wtyczki obd2 czyli znormalizowane jak wiekszosc marek wiec powinno pasowac.
(14-08-2011 16:14)andreek01 napisał(a): [ -> ]Tak tylko że złącze do sharana jest inne niż do galaxa..kolega ma galaxa a ja sharana i mam złącze stałe nierozbieralne do mnie pasuje do niego już nie...ma 2.0 benzynę z gazem kolega.
Złącze diagnostyczne jest takie same, we wszystkich SGA (16 pinowe OBD 2), jak ma coś wyrzeźbione to wrzuć foto, będzie wiadomo co to za twórczość Adama Słodowego
Przekierowanie