Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: NAPRAWA dogrzewaczy, ogrzewania postojowego - Stefano - kom. 601 052 155
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Stefano - nasz forumowicz i specjalista od naprawy dogrzewaczy i ogrzewania postojowego - Webasto i Eberspacher.

szczerze polecam jego usługi, które wykonuje profesjonalnie i uczciwie... jednoczesnie służy pomocą telefoniczną w ustaleniu usterki i rzetelnej decyzji jej naprawy...
generalnie miły, pomocny człowiek Wink

masz awarie piecyka !!! - dzwonisz - ustalasz - i wysyłasz do naprawy

kom. 601 052 155

P.S. osobiście wysłałem trzy piecyki, naprawa ekspresowa, wszystko działa

można wstawiać posty z dobrym słowem Wink na temat reputacji Stefano
ja też dorzucam dobre słowo w stylu Allegro: Wszystko OK Gorąco polecam
Fajnie że Moderator złożył konkret posta pod którym można się podpisać i tym samym dać opinię o naszym użytkowniku z forum.
Osobiście współpracuję z kolegą Stefo (J) już około 2lat i potwierdzam że nie zam bardziej uczciwego i pomocnego człowieka jak nasz Janek. POLECAM WSZYSTKIM. I oczywiście go pozdrawiam z tego miejsca. Moze luknie na tego posta hehehehe.Pozdro.

własnie luknął i zapewne tez pozdrawia Wink... dodał sharanista 16.12.12r. g.22.58



Bajerancko!! Dzięki
Konkretny post bardzo sie przyda pozdrawiam ze Stefano juz pisalem i jest ok Big Grin
To i ja dorzucę swoje trzy grosze - mamy ogromne szczęście że jest u nas taki forumowicz jak Stefano. Skorzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony Pełen profesjonalizm. Oby tak dalej.
Witam po raz pierwszy na forum i jw na Allegro ;Wszystko ok Gorąco polecam;
A tak cieleśnie, nie-wirtualnie, to gdzie Stefano ma siedzibę, żeby z samochodem się doń udać?
gdzieś w Stalowej Woli o ile dobrze kojarzę, poprostu do niego napisz
Polecam Stefano! Sympatyczny człowiek i fachowiec od piecyków (i nie tylko) Smile

jasinek

Ja również polecam STEFANO robota zrobiona wszystko działa cena do przyjęcia uczciwy i pomocny człowiek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Przekierowanie