Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sterowanie centralnym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam posiadam centralny zamek ale bez pilota tzn gdy zamykam zamkiem w drzwiach kierowcy zamyka sie reszta i mrugna światła.Moje pytanie czy do sterowanie z pilota wystarczy dokupić sterownik uniwersalny taki tani za ok 80 zł z pilotem czy może coś innego . W jakie przewodu sie wpiąc pomoże ktoś ( na dzień dzisiejszy zakupiłem sterowanie centralny exus CL-08 Z DWOMA PILOTAMI)Huh czy to będzie grało a jak z domykaniem szyb ?
Jak wpiąć ? producent nie ma schematu ?
Nie lepiej było brać coś takiego ?
http://allegro.pl/kluczyk-sterowanie-zam...93733.html
mam schemat tylko ciekawi mnie jakie w Sharanie są siłowniki elektryczne czy pneumatyczne i w które dokładnie przewody sie wpiąć?
Witam wstawialem sterowniki centralnego zamka wraz z domykaniem szyb i otwieraniem na pilota dedykowane do naszych trojczkow z allegro .Uzytkownik z allegro nazywa sie EuroAlarmy.Wraz ze sterownikiem jest bardzo dokladna instrukcja montazu po kolei opisane jest co rozebrac i w jakie wiazki sie wpiac .koszt ok 120 zl .montowalem te sterowniki w pieciu szarikach miedzy innymi w dwoch swoich i wszystko do konca bylo ok ,oczywiscie piloty do wyboru .W razie jak by nie bylo tego na aukcjach tego uzytkownika prosze do niego napisac a napewno bedzie mial.Bardzo polecam .Pozdrawiam
OK tylko ja mam centralke z pilotem zakupiłem przy okazji kolega miał na zbyciu, byłbym wdzięczny za tą instrukcje od ciebie bardzo mi na tym zależy a nie chce coś spartaczyć. Jak coś pisz na maila kola9902@op.pl zależy mi na czasie Smile
Ok postaram sie dzis poszukac tej instrukcji a najpozniej jutro wysle Ci na email
W sharanie masz silowniki pneumatyczne
wyslalem instrukcje odnosnie montazu sterownika milego montazu i napisz czy pomoglem pozdrawiam
Niech Bóg wynagrodzi ci to w VolkswagenachSmile pozdrawiam
Napisz tylko jak udal sie montaz czy pozytywnie jak cos to pisz a postaram sie pomoc .Pozdrawiam
(08-02-2011 22:00)maniekvwsharan napisał(a): [ -> ]wyslalem instrukcje odnosnie montazu sterownika milego montazu....

a mógłbyś przedmiotową instrukcję wstawić jako załącznik ? Rolleyes
Witam jesli chodzi o ta przedmiotowa instrukcje wstawil bym bardzo chetnie ale wlasciciel tej instrukcji zatrzegł prawa autorskie.
Stron: 1 2
Przekierowanie