Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nowy telewizor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam mam zamiar zrobić sobie prezent pod choinkę Big Grin i zakupić telewizor moje wymagania to 3D od 46 cali w górę,panel lcd full hd 800hz budżet 8000zł.Po poszukiwaniu w necie zainteresowały mnie te telewizory SAMSUNG UE46ES8000,PHILIPS 40PFL7007H ,LG 47LM860V,SONY KDL-46HX855.Moze ktoś już ma taki telewizor i może podzielić się opinią o nim.
nie mam niestety takiego telewizora i pewnie nigdy miał nie będę, bo nie mam aż takich wymagać co do RTV, ale wiem na pewno że SONY ma chyba najlepszą jakość obrazu. kiedyś w MedMrkt porównywałem naocznie LG z SONY to ten drugi o niebo lepszy obraz miał. a 3D fajna rzecz, można było założyć okulary i efekt powalający Wink gratuluję prezentu
Właśnie wróciłem też z medii i wizualne porównanie wypada na korzyść szajsunga Big Grin każda opinia sie liczy
Ja jak kupowałem to opini szukałem na forum HDTV...

np. http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/822...s8000.html
LG i Philipsa sobie podaruj to te same matryce i ten sam @#$%%^.... chyba że lubisz odwiedzać serwis.
Jak chcesz kupić telewizor z najlepszą matrycą o najlepszej jakości to Sharp lub ewentualnie Toshiba.
Sony teraz to taki sobie poziom naprawdę to matryca samsunga z elektroniką Sony lub w wyższych modelach o większych przekątnych masz matryce Sharpa.
Np w Sharpie masz najładniejsze odzwierciedlenie i nasycenie czerwieni w śród wszystkich producentów ponieważ matryca jest zbudowana podobnie jak przy produkcji matryc do monitorów reklamowych wielkoformatowych używanych do tworzenia ścian tz DDS-ów , ma dodatkową warstwa odpowiedniej folii która daje efekt.
Ja z kolei rozglądam się za 42 calowym nabytkiem dla swojej rodzinki ale do 2500 zł - więcej na pomocnika marnotrawienia czasu nie mam zamiaru przeznaczyć Smile I też nie wiem na co się zdecydować.
No i po problemie wycieczka po sklepach zaowocowała zakupem SAMSUNGA UE46ES8000 z zestawem bluray i głosników plus kit 4 par okularów i 30 filmów 3D w dobrej cenieBig Grin.Dziekuje wszystkim za porady zapraszam na seansik z dobrym winkiem Big Grin
pretor LG Philips to ta sama linia montażowa matryc Klick TU TU
Co do TV i Monitorów trochę się tego przez moją prace przewinęło z racji działu w jakim pracuje "R&D" testuje rożny sprzęt i śmigam na szkolenia które organizują producenci. A więc jakąś esencje można z tego wyciągnąć.
A może ktoś mógłby doradzić jakiś model 42 cale do 2500 zł?
42 jest mało z racji zmian technologi u wiodących producentów robi się 40" potem 46" bo się najbardziej opłaca znajdziesz 42 w Philipsie i LG.
Prawie w tej kwocie mogę załatwić :
46 Sharpa ( 3D Telewizor LED SHARP LC-46LE730E 46" Full HD 100Hz USB MPEG4 USB Rec AQUOS NET ) 2699 PLN niestety model jeszcze nie w czterokolorowej technologi Quattron

40" 3D Telewizor LED TOSHIBA 40TL938G 40" Smart TV / Full HD / AMR 200 / wbudowane WiFi za 2379,00 PLN

40" 3D Telewizor LED TOSHIBA 40TL938G 40" Smart TV / Full HD / AMR 200 / wbudowane Wi-Fi + 2x OKULARY 2449,00 PLN

40" Telewizor LED Samsung UE40EH5300 40" Full HD / USB / HDMI / Wi-Fi Ready / DVB-T
1879,00 PLN
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie