Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nowy telewizor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Miałaś mante? Kolega kupił DVD manty i czyta wszystko, na moim Pioneere nie idzie film bo płyta porysowana, a na mancie bez przycinki. Telewizory mam 2, LCD sharp aquos i samsung. Mają z 5 lat i bez problemu działają
A ja polecam Toshibe. Mam Led TV 40" full HD i do tego w klasie A+ w "kolorze" szczotkowanego aluminium. Zajefajny Smile
Też miałem taki dylemat przed sylwestrem... 2 tyg. czytałem, pytałem, rozmawiałem ze sprzedawcami... Samsung UE48H6400 albo LG 47LB671V, wybór padł na LG i jestem bardzo zadowolony - szczególnie 3D Big Grin
tez mam LG. 3D fajna sprawa ale to niewiele w obecnej chwili jest filmow i programow ale sporo na necie jest a ze tv ma ta funkcje to naprawde fajna sprawa. Do tego klawiature mam bezprzewodowa to mozna sobie po necie smigac. Porownywalem obraz z LD i samsunga bo tylko te dwie firmy wchodzily w gre bo reszta w podobnej cenie to okropne byly.
Zbyt mało filmów jest w 3d i programów, by inwestować dodatkowe pieniądze i kupować tv z taką funkcją. Lepiej kupić większy tv bez tej funkcji.
Wiem, że temat stary, ale widzę, że odkopany, więc i ja się pochwalę Smile jestem pod wrażeniem kolorów telewizora, który niedawno kupiłem - Sony Bravia. Zdjęcia z urlopu, które oglądaliśmy z rodziną wyszły oszałamiająco!
Kto mi poleci telewizor do 800 zł? Bardziej chodzi mi o kolory, jakość obrazu niż cale Wink
Nowy czy używany? Bo jeśli (lekko) używany Ci nie przeszkadza, to spokojnie możesz pokusić się o Bravię. Wiadomo - większe ryzyko zawsze przy takim zakupie jest, ale widziałem na gumtree jakiś czas temu kilka okazjiSmile
Kurcze te telewizory niby teraz takie tanie, ale jak chce się kupić coś z wyższej półki to już jest problem bo są na prawdę drogie... Polecicie mi coś tak ok 60cali w rozsądnej cenie?
Raczej Samsung LED i ze Smartem...
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie