Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Czy są modele (05-07 )bez "komputera pokł." ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
czy możecie mnie oświecić w kolejnej kwestiiSmile Gdzie sa wyświetlane dane spalania itp - komputera pokładowego w alhambrze, sharanie i galaxy - na zegarach czy na radiu fabrycznym?
Mam na myśli nowsze serie - 2005-2007?
nie ma nowszych wersji w stylu 2005 czy 2007. To jest nadal to samo auto co z 2001 roku. Jest gdzies na forumopisane ze mk1 mamy przedliftowe od 96 do 2000 roku i pozniej nadal jest mk1 ale polifcie od 2000 roku do 2010. Po drodze owszem byly malutkie lifciki ale nie istotne az tak mocno. Od 2010 mamay mk2 calkiem inny sharan nie wspopracujacy z fordem.

Wydaje mi sie ze wszelkie dane z kompa sa wyswietlane na szafie a na radiu to nie w tej marce bylo.
Ok, dzięki, ale ponowię pytanie z tematu, bo widzę, że zapomniałem w treści dopisaćSmile Czy są wersje bez komputera, tzn jakieś biedniejsze wersje?Smile ad liftu, to czytałem co i jak, rocznik podałem właśnie ze względu na kwestie wyposażenia, bo może w nowszych np komp był w standardzie a wcześniej jako dodatek itp?
Jest FIS i tzw. pełny FIS ( w tym pełnym jest spalanie, zasięg i inne pierdoły ). Jak dobrze pamiętam w prawej rączce (od wycieraczek) jest guzik do zmiany trybów wyświetlania pełnego FISa. Jak nie masz to pewnie masz zwykły FIS.
tzw pół fis i pelny FIS, polowa bi jest tylko 1/2 tego ekranika. Oczewiscie mozna i nie miec wcale tego ekranika. Nie jest to uwarunkowane od rocznika a od wyposazenia jakie ktos bral w salonie.
Pytam, bo w tej klasie auta i cenie nowego takie rzeczy powinny być w standardzie, tzn przeglądając ogłoszenia nawet nie zwracałem uwagi, że może nie mieć FIS'a Smile teraz już widzę, że i na to warto spojrzeć przy zakupie...
tak jasne i cena pewnie bardzo niska. Zreszta co by mogli w takim razie proponowac w salonach skoro wszystko w standardzie. Poza tym to auto ma juz prawie 13 lat to nie ma co przesadzac z tym wyposazeniem. Wtedy klima i elektryka to juz bylo bardzo bogato.
Pytanie mam bardzo podobne do poprzednich, ale nie jestem pewien, czy dobrze to rozumiem:

Instrukcja mówi:
[Obrazek: 60ba93d55e14.jpg]

Pytania mam dwa:

[1] Jeżeli mam ten "uboższy" wyświetlacz, ale nie mam manetki - czy wystarczy kupić manetkę, dołożyć trochę pracy i uzyskam "pół fis"? Był tu taki temat: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=56
tylko nie jestem pewien czy ten zabieg jest do przeprowadzenia w każdym samochodzie?

[2] W poprzednim samochodzie miałem komputer i możecie się dziwić, ale najczęściej używałem wskaźnika temperatury zewnętrznej. Czy jest możliwość uaktywnienia tej dolnej części wyświetlacza (u mnie jest zupełnie martwa) bez montażu manetki i ustawienia tam "na stałe" temperatury?
Jezeli pol fis ten po lewej to mozna ale aktywuje nie wszystkie funkcje. Z pelnym fisem to manetka montowana juz chyba seryjnie.
z pełnym fisem widziałem i bez manetki, szczególnie automaty tak miały Jak jest brak manetki wystarczy bodajze 4 kabelki dołożyć do licznika. Brak będzie jedynie info o płynie do sprysków.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie