Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Tarcze hamulcowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Zamierzam wymienić przednie tarcze hamulcowe ale mam problem bo są różne średnice i nie wiem jakie mi podejdą. Więc jakie podchodzą do sharana 1.9TDI 115km 99r??
w 1999 roku nie bylo sharana 115 konnego na pompowtryskach byl jedynie 90 konny PD'ek. Najlepiej mimo to jak zmierzysz sobie srednice tarczy to bedziesz wiedzial co i jak. Auto masz przedlift czy polift bo juz nic nie rozumiem.
Tak jest przed liftem. Jest to końcówka roku 99 i jest już w nim zamontowany silnik na pompowtryskach 115 kony bo sprawdzałem na komputerze. Rzadko się zdarzają ale jednak są.

Przeczytając ten wątek wydaje mi się że mam te 288 bo mam teraz założone 15' felgi na zimę.
na jakim komputerze?? Sprawdz co jest wybite na wlepie w bagazniku.
no i sam sobie odpowiedziałeś
Robak_20 podaj kod silnika
Witam zmotoryzowanych.
Potrzebuje sie dowiedziec jakiej firmy zalozyc tarcze na przod auta aby sie nie rozczarowac ?
Macie koledzy jakiej sprawdzone firmy tarcz,raczej do spokojnej jazdy nie sportowej?
Warunek zeby byly dobre i nie krzywily sie jak wjade w wode.Mowa o aucie Alhambra z 99rok,felgi 15'.
trw lub bosch drogie ale wypróbowane miałem te firmy na tarczach musza być wytłoczone numery a nie pisane jakimś tuszem ale wybór zależy oczywiście od klienta pozdrawiam
ATE oczywiście.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie