Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wyskoczył wężyk, Spadek mocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
mam problema, może ktoś potrafi mi pomóc.
Montowałem nową pompę wodną, tę od dogrzewania. Siedzi po prawej za zbiornikiem wody. Po zamontowaniu pompy, zauważyłem cieniutki przewodzik, wygląda jakby od podciśnienia, raczej napewno, bo silnik nie ma mocy jak się dodaje gazu. Nie mogę się dopatrzeć skąd się ten mały tam urwał. Może ktoś ma pomysła, w którym kierunku szukać. Przewodzik nie jest długi, podłącze musi być nie daleko jednak ni jak nie mogłem się dopatrzeć. Gdybym miał plan z tymi podłączami pewnie bym znalazł.
Kto wie, niech przemówi, bo rowerzyści mnie wyprzedzają.
Pozdro!

Galaxy 1,9 TDI 2004
albo od klapy gaszacej albo od egra( oba sa na kolektorze dolotowym) albo jeszcze od elektrozaworkow,ktore sa po prawej stronie od tej pompki wodnej co ja montowales (prawej stronie tak jak przyjąles prawa strone auta bo stojac przed silnikiem to po lewej) Uklad wezykow jest prosty bo idzie wezyk od pompki prozniowej na trojniki ktore rozgaleziaja to podcisnienie na elektrozaworki dalej od elektrozaworkow do elementow wykonawczych jak gruszka turbiny, egr czy klapa gaszaca.
Znalazłem! Urwał się ten wężyk wraz z końcówką dlatego nie mogłem znaleźć skąd. Okazało się że jest obok jeszcze jedna końcówka zaślepiona. Włożyłem wężyk a tę urwaną zaślepiłem, auto znowu robi bum, bum! Dzięki za pomoc.
Przekierowanie