Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: VAG a windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Zamierzam sobie zakupić VAG-a. Posiadam na kompie system windows 7 professional 64- bitowy. I stąd moje pytanie Słyszałem różne opinie na temat że to nie pÓjdzie na 7 Może ktoś z was mi odpowie czy warto kupować sprzęt posiadając 7 na kompie.
na 32bit chodzi na 64bit nie udało mi się odpalić mimy sterowników niby pod taki system
Heh, też mam ten problem, bowiem dzisiejsze laptopy mają w zasadzie tylko złącza USB i windę7. O COMie czy choćby PCIMCI(A) można zapomnieć. I co z tym można zrobić? Mam zamiar kupić sprzęta w Viakenie w Kraku. Może wystarczy podjechać z lapkiem i przetestować na miejscu?
(22-11-2012 11:03)wojci napisał(a): [ -> ]na 32bit chodzi na 64bit nie udało mi się odpalić mimy sterowników niby pod taki system

A masz virtual PC czy W7 bezpośrednio ?.Big Grin
W7 "fabrycznie".
A coś bliżej? Z komputerami nie pracuję od min. 10 lat, więc mam już pewne braki w wiedzy... Smile
a nie lepiej panowie przeinstalowac system na win7 32?
jeśli dla samego vaga to na pewno nie lepiej jeśli ktoś korzysta z oprogramowania 64bit
Bądź co bądź, technika idzie do przodu a stare kompy też sie psują i powoli rynek części zaczyna sie kurczyć. Naturalną rzeczą jest, że interfejsy też muszą ewoluować.
Jak najbardziej radę uruchomić vag-a na win 7 64-bit. Sam korzystam z takiego zestawu. Interfejs zainstaluje się samoczynnie po podłączeniu. Jedyny problem to odpowiednia konfiguracja programu i samych sterowników portu com.
Stron: 1 2
Przekierowanie