Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: zapala się czek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam miał ktoś podobny problem? Wodaje mi się że gdy jest mgła deszcz badź wilgotne powietrze zapala mi się kontrolka symbolizująca silnik czy ktoś miał podobny problem? Co to moze być hmm pytam z ciekawości zanim wybiorę się do jakiegoś mechanika i podłącze pod komputer z góry dzięki
Sprawdz przewody wysokiego napięcia i cewki
Ale od tego też zapala się ta kontrolka? Hmm mam ten samochód kilka dni więc jeszcze go dobrze nie znam hmm w starej budzie tego nie było hmm czyli mówicie że to raczej nic poważnego? Bo już lekko się bałem
nie zebym sie czepial ale to ze to silnik benzynowy to nie znaczy ze bezobslugowy. Trzeba pewne rzeczy wymieniac niestety kolego. Swiece, cewke, kable wysokiego napiecia, kopułke itd.
Kolego ja do samochodu część nie żałuję mam alhambre z przebiegiem 480tys km od 170 gaz i wszystko chodzi bez zarzutu teraz kupiłem sharana po lifcie nie miałem w swoim takiej kontrolki nigdy więc spytałem ale jutro bede zakładał gaz więc kolega i tak kompa podepnie spytałem z czystej ciekawości bo mnie to męczyło
no i juz wszystko wiadomo - przepływomierz
Przekierowanie