Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Silnik gaśnie, dyskoteka kontrolek - brak możliwości uruchomienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, często tak jest po uzyciu klaksonu lub mignięcia długimi. Czasami jak przełącza się na LPG.
Pomaga odłączenie klem z akumulatora na 2-3 minuty.
Kto umie pomóc?
sprawdz przekaznik 109 i jego kabloteke.
Dyskoteke z kontrolkami miałem jak zje..ł mi się regulator napięcia i dawał za duży prąd .
Zapaliła się kontrolka abs, poduchy ,po jakimś czasie szczotki się zawieszały z powodu nagrzania obudowy plastikowej wtedy puchła,po czym gasł abs z zaświecałao się ładowanie ale tylko na kilka sekund .
Szczotki wynieniłem na nowe ale błąd poduchy trzeba było wykasowac bo cały czas świeciła kontrolka.
Ładowanie było ponad 17V.
Witam,

już ustalone -
po prostu nakrętka na klemie akumulatora (-) z przewodem zasilającym LPG system była poluzowana.

To było jakieś 20 tyś. km wstecz, a teraz to samo się dzieje mimo, że wszystko kontaktuje ?

W LPG montaż Jabłonna, twierdzą, że wszystko jest ok, ale jak wyjmie się bezpieczniki z zasilania LPG to jest cud malina.

Pomysły ?
jechac do nich i powiedziec o tym ze jednak nie jest ok skoro tak sie dzieje! Polecam podpiac pod kompa w chwili gdy to sie stanie i wszystko bedzie jasne.
No i wszystko się wyjaśniło dzięki kolegom z forum Audi ( też posiadam ),
wystarczyło wymienić przekaźnik numer 30 :-) :-)
i jest cud malina :-)
Za co odpowiada ten przekażnik ???
przekażnik 30 - ponoć w VW i Audi; zasilanie pompy paliwa i komputera
Przekierowanie