Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że po wymianie całej prawej strony dosłownie wszystkiego co mogło by sie przyczynic do trzesenia budą padło I chyba jednak pozytywnie na dwumas jak gasze samochód I wcisne sprzęgło przy zgaszeniu nic niesłychac z skrzyni jakby a jak gasze auto bez wcisnietego sprzęgła słychac dzwiny stukot jak jade na 2 ójce bez gazu charczy tak dziwnie I wogóle go słychac wychodzi na to ze niemiec zmienił tarcze docisk bo sprzegło jest idealne ale olał sprawe dwumas wiadomo cena I auto sprzedał szukam w miare rozwiązania co wy na tą firme powiecie I to rozwiązanie http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-kola-re...?source=pr
no o jakies 1000 zł wiec jest nad czym myśleć firma działa podobno 15 lat już ale mało kto o niej wie Sad
pretor ale masz mozliwosc zalozenia jednomasy i bedzie ładnie chodzilo autko i spokojnie sie zmiescisz w tej kasie. W nowszych silnikach ze skrzynia 6B to nie wiem czy mimo to nie kupic zamachu nowego. Ile kosztuje dwumas od ASZ czy BTB? Cos mi swita ze 1200 czy 1400 zl. Napewno nie bedzie po regeneracji tak dobry jak taki nowy. Zero stersu. Tarcze i docisk mozna dac stare jsli jest w dobrym stanie. Wymieniłbym jedynie uszczelniacz i wycisk z łozyskiem.
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc podłączę się z moim pytaniem. Czy w mojej alhambrze 99r. z silnikiem benz. 1.8T AJH mam sprzęgło dwumasowe czy normalne. Czy dwumasa występuje tylko po lifcie? Huh
Wyglad ana to ze mialy dwumas.
KLIK
Na 100% w 1,8T jest dwumasa, przed i po lifcie.
Przekierowanie