Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Mokry dywanik pod nogami kierowcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, nadeszły mokre dni a w moim seacie po jeżdzie w deszcz zauważyłem mokry dywanik pod nogami kierowcy. Przejrzałem podłogę od spodu i nie zauważyłem żadnych dziur ani korozji itp.. Przerabialiście koledzy i koleżanki już ten temat? Nie mam pojęcia którędy dostaje się ta woda. Huh
Jeżeli używasz spryskiwacza tylnej szyby to być może rozłączył ci się przewód który idzie pod plastikowym progiem i wtedy leje się woda Ewentualnie odpływy wody na podszybiu lub odkleiła się przednia szyba i sie leje ( tak było u mnie)
lub zobacz czy to nie aby płyn chłodniczy bo jezeli tak to nagrzewniczka pod kokpitem
z tym spryskiem tylnej szyby tez mialem zaraz po zakupie auta. Kuzynowi jak wspomnialem wtedy to odrazu tez mi to powiedzial.
ja mam podobna sytuacje ale woda dostaje sie na polonczeniu zgzewow poszczegulnych elementow niema konkretnego wycieku ani dziury przez ktoraby sie dostawala podszybie cale sprawdzone odplywy wpozadku i niemoge znalezc skad cieknie ale niejest to plyn ani wycieraczek ani chlodzenia
Przewód spryskiwacza tylnej szyby chyba wykluczam, przeciesz jak by rozłączył się to by nie pryskał na szybę a pryska. Muszę jeszcze sprawdzić odpływy wody na podszybiu.
(03-11-2012 22:58)pagio1 napisał(a): [ -> ]Przewód spryskiwacza tylnej szyby chyba wykluczam, przeciesz jak by rozłączył się to by nie pryskał na szybę a pryska. Muszę jeszcze sprawdzić odpływy wody na podszybiu.

Jak by sie rozłączył lub rozszczelnił to byś miał kałużę pod swoim fotelem tam gdzie jest elektronika od parkometru ...Big Grin
Dzisiaj po deszczu ruszyłem z parkingu w prawo a tu woda leje się po słupku pod wycieraczkę kierowcy. Czyżby odklejona przednia szyba czy co? Huh Czy ktoś spotkał się już z odklejaniem się przedniej szyby?
Po słubku ale na jakiej wysokości ?. nad podszybiem ?. czy pod ?.
Opisz dokładnie uzupełnij profil który rok auta ...
?...
Jak pisałem wcześniej U mnie się szyba troszkę odkleiła i leciała woda. Dodam że szyba oryginalna i klejenie też było oryginalne. Tak więc to chyba już z wieku. Koszt przeklejenia szyby to 150 jeśli podgrzewana a 100 jak nie grzana. Oczywiście na własną odpowiedzialność ponieważ zdarzało się że pękła nieraz podczas odklejania.
Stron: 1 2
Przekierowanie