Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: relingi dachowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

przemas

Witam jestem tu nowy i mam pytanie do stałych bywalców tego forum czy ktoś z was wie czy jest mozliwe zamontowanie relingów na Sharana który wyszedł z fabryki bez owych relingów?czy wiążą się z tym jakies kłopoty typu cieknący dach czy korozja?jest to Sharan 2003r.
Silikon zeźre mu lakier.sa lepsze srodki na uszczelnienie powloki lakierniczej

przemas

zastanawiam się czy jest sens grzebania sie z tym gdzieś wyczytałem że jest z tym trochę roboty na podsufitke trzeba uważać i takie tam mam belki poprzeczne które sie przyczepia do dachu więc chyba przy tym zostanę dzięki za zainteresowanie!
relingi dobra sprawa są łatwe w montażu
eee tam, mój mąż zakładał i wcale to nie było takie trudne, w sumie to była instrukcja obsługi, bo kupował tez od razu box na dach
do założenia relingów trzeba mieć uszczelki i relingi
montaż jest dość prosty
choć nie obędzie bez czesciowego odchylenia podsufitki by dostać się do trzech śrub
można samemu założyć w przeciągu ok 2 godzin
montowałem siebie w mk1 i naprawdę prościzna
(15-01-2013 23:12)vwkasG40 napisał(a): [ -> ]do założenia relingów trzeba mieć uszczelki i relingi
montaż jest dość prosty
choć nie obędzie bez czesciowego odchylenia podsufitki by dostać się do trzech śrub
można samemu założyć w przeciągu ok 2 godzin
montowałem siebie w mk1 i naprawdę prościzna

Otwory robiles? Masz jakies foty? O jakich uszczelkach mowa?
Przekierowanie