Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Co to za model felg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z forumowiczów ma lub może wie co to za felgi (model lub numer lub oznaczenie) takich jak na tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2742278260 ???
Chciałem coś takiego kupić na lato w wersji 16".

PS.
Przy okazji spytam. Jaki jest rozstaw śrób "u nas" tj np. w felgach jak w załączniku?
5x112 rozstaw
(26-10-2012 13:50)stasio59 napisał(a): [ -> ]... takze ma tylko dobry rocznik , no i nie awaryjny juz silnik ,(słynne 2,0 tdi z zacierajacą sie pompa oleju ) w tym roczniku juz zostało to ulepszone

... tak, ja powiem tak ... podobno zostało ulepszone :-)
Wojcie ... dzięki za info.
To może jeszcze ktos podpowie co to za model felg ... bo nawet serwis w etce (nie mam VIN'a tego samochodu z allegro) nie był w stanie powiedziec dokładnie jaki to model bo te rysunki felg w tym programie dokłądne nie są.
wg mnie to 7M3601025F ale pewny nie jestem
ew 3C0601025R
to sa kolego felgi VW MONTREAL 6,5Jx16, ET 43... 5x112
Dzięki wszystkim za pomoc.
Mam trochę wątpliwość czy to są: VW MONTREAL 6,5Jx16, ET 43... 5x112
Bardzo podobne ale ciut inne. W załączeniu photo. Widziałem je już na kilku Sharanach.
Co do RCD13 to muszę się zastanowić na jedną kwestią tzn. wypukłości żeber. Te VW MONTREAL mają żebra proste niewypukłe a RCD13 lub te co mam teraz oryginalnie wypukłe i to jakoś tak sobie jak dla mnie wygląda ... ale to rzecz gustu. Fajne są stronki gdzie mżna przymierzyć felgę na samochód np. tą co podałeś alusy.pl.

PS.
Jak wg Was dają sobie radę felgi aluminiowe zimą np. oryginalne jakich zdjęcie załączyłem wyżej? Jeździ ktoś na alusach zimą? Ja mam w tym temacie 0 doświadczeń a w poniedziałek zamierzałem założyć na nie zimówki.
Przekierowanie