Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: felgi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam.
z góry przepraszam jeżeli ten temat już był , ale niestety szukajka nie znalazła.
jestem 2-dniowym szczęśliwcem alhamberki 2001 na alusach 16`215/55
pytanie jest następujące:
czy do "nowej budy" pasują felgi stalowe 15`?
mam kpl. prawie nowych zimówek 195/65/15 od poprzedniego auta i powiem szczerze , że byłbym b.zadowolony , gdybym nie musiał wybulić 1000zł na nowe , a jedynie 200zł na felgi.
Raczej nie będą pasować. Skoro seryjnie masz 16 to znaczy, że masz przednie tarcze najprawdopodobniej 300 mm a to z kolei oznacza, ze 15-tek nie założysz.
SadSadSad
i tam
ja mam zimówki aktualnie założone 15" i jakoś się kręcą Tongue

kolego jakie masz tarcze z przodu?
jakie średnice?
ew jaki silnik
ja mam tarcze wentylowane 288mm
Nie chcesz chyba powiedzieć, że masz założone 15-tki w sytuacji gdy tarcze hamulcowe nie pozwalają na założenie 15-tek? Smile Chyba, że masz tarcze 288 mm, a nie 300.
ano Smile
dlatego napisałem, żeby kolega napisał chociaż jaki ma silnik
No tak Smile Wyedytowałeś posta jak ja już napisałem Smile Już wiadomo czemu możesz 15-tki założyć Smile
kolego sarkrz jesli chcesz aby na zadawane przez ciebie pytania były precyzyjne odp. uzupełni profil jakie auto jaki silnik.
A koledzy mają racje.
115 auy
z tymi danymi aut myślę, że to powinien być wymóg, bo w większości pytań to podstawowy problem, jaki rocznik, jaki silnik, bo jak tego nie ma to tylko nabijanie liczy postów i szum informacyjny, potem trzeba czytać co najmniej kilka postów, żeby dojść do sedna tematu


ha możesz mieć 288mm lub 300mm Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie