Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dzwignia zmiany biegów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Czy istnieje zestaw naprawczy dźwigni zmiany biegów do Sharana?Chodzi mi o tą kulkę/jabłuszko/wybierak, plastikowy i jej resztę, która znajduję sie pod mieszkiem, co jest na samym dole dźwigni zmiany biegów, odpowiada to za sprawne ruszanie całą dźwignią i zmienianie biegów.
Przeszukałem Allegro i różne auto sklepy internetowe i są tylko do VW T4, Golfów i Passatów, a do Sharanów nie ma. Czy ktoś się spotkał z takimi zestawami naprawczymi do Sharana?
o które z tych elementów Ci chodzi?
[Obrazek: giebi.jpg]

Pewnie wszystko do kupienia w serwisie, ale znając oznaczenia elementów lub zespołów łatwiej pytać w hurtowniach.
Poz 13 z tego rysunku czyli zespół dźwigni w ASo kosztuje VW-200zł Skoda-158zł
zgadza sie to chyba bedzie 13 dzieki za informacje
a co to ci sie tam stalo z tym lewarkiem. Ja ostatnio wymienilem polpanewke ( nr 16 na rysunku) bo mialem luz na lewarku. Reszta raczej jest niezniszczalna.
wlasnie zgadza sie kolego wesol dokladnie mi chodzi o to co napisales czyli polpanewke bo wlasnie mnie ten luz denerwuje. a gdzie to kupiles? serwis czy moze dopasowales to od innego samochodu?? i ile takie cos kosztuje??
w serwisie seata zaplacilem juz nie pamietam ale chyba pisalem na forum w temacie co dzis zrobilem w swoim aucie ze cos kolo 15 zl czy jakos tak. podajesz nr i masz. Wymiana w jakies 10 minut.
wielkie dzieki za info i pomoc
el. nr 16: 1J0711048A element wygłuszający/DAEMPFUNG w VW 5,8zł/szt Skoda 6,35zł/szt
sorry pany pomylilem i chodzilo mi o nr 15. To jest ta polpanewka. Nie wiem jak to jest ale teraz chyba wystepuje w calosci 15 i 16. PRyznajmniej ja tak zamowilem i kosztowalo mnie niecale 11 zl. Wyciera sie ta jakby 15 ale watpie by dalo sie zakupic i wymienc tą czesc bo guma jest zwulkanizowana czyli 16 jest razem z 15 zgrzana jakos albo sklejona a poza tym 11 zl to nie majatek.
jeszcze raz dzieki za informacje temat zamykamSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie