Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przekładka z anglika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ogólnie mój sharik jest w stanie technicznym bdb, to już z blachą nie jest tak wesoło - rudy go troszkę zjada... i pomyślałem że zamiast łatać, spawać malować to zakupię anglika, bez prawa rejestracji itp młodszego i fajniej wyposażonego i przewalę silnik i napędy ze swojego. No i tu pytanie - czy da się z 4x4 wersji przewalić wszystko do budy bez napędu 4x4 ? Co do silnika, to rozumiem żeby ewentualnie nie zrobić sobie zbyt dużo problemów to szukać trza VR6 ?
raczej malooplacalne. DO tego jeszcze rejestracja. To juz bym silnika nie ruszal tylko przerobił bo na odpowiednia strone i tyle.
Rejestracja mnie nie interesuje i nie wnikajmy w papiery - to pytanie techniczne Wink
Generalnie dobrego anglika można wyczaić do 10 tysi w wersji o którą mi chodzi, a za sensowne zrobienie blachy u mnie krzyknął mi sensowny blacharz z malowaniem 4 tysie. Zakładając że kupię to co mnie interesuje za powiedzmy 8 tysi, przede wszystkim będę miał fajną wypasioną opcję i masę gratów na handel.
Głównie mi się rozchodzi o budę i kwestię 4x4 - przy VR6 z samą przekłądką kieraka nie ma problemu, natomiast nikt nie wie na pewno jak z przełożeniem zawieszenia i napędów z wersji 4x4 do przednionapędowej budy.
to już lepiej do angola wrzucić kierownice naszą i przełożyć blachy, szybciej przerobisz anglika, niż przełożysz silnik z napędem i elektryką.
a nr vin nadwozia co przebijesz??
Jak znajdę angola z VR6 i 4x4 w wersji jaka mnie interesuje to pewnie tak zrobię - dawcę mam Smile
Jednak grzebiąc po angielskich stronach sporo jest fajnych vr6, wypasionych itp, ale albo automaty, albo przednia ośka, stąd pytanie czy da się przewalić 4x4 do budy z przednim napędem.

(03-10-2012 16:35)wesol napisał(a): [ -> ]a nr vin nadwozia co przebijesz??

Prosiłem... bez takich pytań Smile, to akurat naprawdę nie Twój problem...


Pozdrawiam
Witam podepnę się do tematu przekładki anglika czy na anglik seat alhambra 2006r lub 2007r można przełożyć mając dawcę vw sharan 2001r. czy mocowania i plastiki między seatem a vw i rocznikami będą takie same???

MOŻE KOLEGA WESOL COŚ DORADZI!!!!
Plastiki będą pasować. Czy Sharan czy Alhambra to to samo. Różnica w podświetleniu licznika, klimatronika bądź radio (Sharan ma podświetlenie czerwone a wyświetlacze niebieskie a Alhambra ma wszystko na czerwono. W roczniku 2001 masz podświetlane ikonki w kratkach nawiewu deski a w 2006 podświetlenia brak. Deska pasuje tak samo, reszta plastików i kratki oraz schowki też.
A jak z grodzią trzeba spawac czy jest wszystko na moejscu??
Przekierowanie