Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Łuszczące felgi w Sharanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Bartek.K

Witam.

Problem, mam tego typu. Rok temu ojciec zakupił pięknego Sharana z 2004r. po fl i wszystko było by fajnie gdyby nie poprzedni właściciel, który raczej nie zmieniał kół na zimę i jeździł na alusach, a wszyscy wiemy jak takie obręcze są wrażliwe, na roztwór soli na drodze, mam teraz pytanie do znawców, fachowców, a także tych którzy wiedzą gdzie, i jak za najmniejsze pieniądze, o to żeby rozwiązać ten problem, i podali ewentualny kosztorys. W załączniku zamieszczam zdjęcia zmasakrowanych felg.

[Obrazek: 29041397291581645273_thumb.jpg]

[Obrazek: 19307575735568863517_thumb.jpg]

[Obrazek: 42740929065933329830_thumb.jpg]

Mogę jeszcze dorzucić.
powiem tak jezeli ten lakier schodzi to mi sie wydaje ze były juz malowane ponownie ojciec mój ma forda focusa 8 lat w którym zakłada felgi z forda sierry w zime aluminiowe ja mam te co ty pokazałes na foto 16 tki tez jako zimówki i nic nigdzie sie niełuszczy gdyby nie fakt ze ja je mam na rantach poobjeżdżane to bym moze je sprzedał ale poprzedni własciciel chyba llubił krawęzniki Smile wiec lato mam 18 a te na zime i teraz będzie ich już 3 zima na moim sharanie Pozdrawiam

Bartek.K

Jednak dalej nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi Smile
kolego ja oddaje felgi w Szczecinie do piaskowania i lakierowania proszkowego dużo daje tych felg ponieważ handluje autami i nie jedne felgi widziałem zajechane koszt piaskowania kosztuje 60 pln za koło i 80 lakierowanie to jest po moich cenach nie wiem jak u ciebie w mieście podaje ceny jakie są u mnie ale pózniej wyglądają jak nowe i gwarancja jest 3 lata że farba nie zejdzie i można latać w zimę jak i w lato
piaskować i malować piecowo (proszkowo)
Przekierowanie