Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: ALU felgi do sharana w starszej budzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wejdą bez problemu. Tylko wysokie ET i tylko 7 cali więc będzie wąsko Undecided
Im szerzej, tył ładniej Wink
Ale myslisz ze beda gdzies haczyć??czy chodzi ci o wyglad?Wink
Chodzi tylko o wygląd Smile
Przy takich parametrach niec nie będzie haczyć.
Super,juz czekam na wiosne;D a powiedz mi bo teraz auto jest na oryginalnych felgach aluminiowych 16'' te co seryjnie wychodzil sharan i chce do nich kupic opony zimowe, na klapce wlewu paliwa jest tylko napisane rozmiar 215/55/16 to takie raczej kupic na zime?? nie brac 205?? a i czy musza to byc opony wzmacniane??
Jakie kupisz takie kupisz. Mogą być zarówno 215 jak i 205. 215 to rozmiar fabryczny, to znaczy taki rozmiar zaleca producent. Ale logicznie myśląc jeśli założysz węższe 205, opona nie będzie baloniasta i będzie lepiej dociskana do podłoża. Co za tym idzie lepsza przyczepność na śniegu. Nie musisz kupować opon wzmacnianych. To auto nie waży 3,5 tony.
(19-11-2014 09:28)Uciek napisał(a): [ -> ]. Nie musisz kupować opon wzmacnianych. To auto nie waży 3,5 tony.
Oczywiście nic nie musi ale dla własnego i innych na drodze bezpieczeństwa powinien.
Nośności określa jakie jest dopuszczalne obciążenie jednej opony w pojeździe.
Włączam się do tematu .. mianowicie mam alufelgi firmy Rial 15 cali . Wiem , że do sharan a wejdą i 18 stki ale 16cali ktoś ma i jakie ? Myślę żeby sprzedać te rialki i kupić albo oryginalne vw alusy albo jakiejś innej firmy ... ktoś coś ? Chodzi mi czy ładnie i lepiej będzie się kierować na większych calach ? Bo wydaje mi się, że 15 stki to zbyt małe trochę jak na taki van. Big Grin
Włączam się do tematu .. mianowicie mam alufelgi firmy Rial 15 cali . Wiem , że do sharan a wejdą i 18 stki ale 16cali ktoś ma i jakie ? Myślę żeby sprzedać te rialki i kupić albo oryginalne vw alusy albo jakiejś innej firmy ... ktoś coś ?
Witam grono.
Czy to martwe forum?
Nikt nie mowi normalnie o tej porze czasu .
18cali to zło czy jesteśmy w 2012roku? To już 2021 18 cali pełno

Myslę o 18 cali na 8 cali z laczkiem 225x45x18 et35

Ma ktoś coś podobnego bez obniżania ??
Ja to widzę też z punktu materialnego. 10 lat temu felgi 18 cali były wręcz droższe niż teraz i mniejszy wybór jeśli mówimy o uzywkach. Teraz zarabiamy nieco więcej to też pozwala zaszaleć. Tak jak ja to mówię, ceny paliw poszły w górę podwójnie jak 10 lat temu zarobki podwójnie a ceny telewizorów z dnia na dzień idą w dół. Możemy kupić więcej tv więcej telefonów, elektroniki itd. paliwa, żywności już niekoniecznie. Nawet auta można powiedzieć potaniały.
Generalnie tak, ale spróbuj kupić Sharana Mk.1 z 2.0 ADY benzyna ?!
Ceny poszybowały w górę, ciężko coś znaleźć - czyli zaczyna się to co VW T4.
Teraz T4 utrzymany to rarytas, a z 2.5 to cena kosmos, a 10 lat temu "za grosze" były.
Świat się zmienia i nie czeka na nas Big Grin
A to moje nowe "dziecko" - camper "duńczyk" Angel
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie