Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wady i zalety chipu 1.9 auy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Koledzy, kogo możecie polecić w okolicach krakowa do chipa ??
Auy 115km
Tylko mówie o kimś normalnym, kto sprawdzi silnik najpierw, a potem napisze program do mojego auta.
Z góry dzięki
Soft-Tunig Kłodzko, jakieś opinie ??
Przez telefon dowiedziałem się:
800zł w tym hamownia przed i po, pisanie programu pod auto
ze 115km w AUY zakładają wynik na poziomie 140 - 145 km

Suszarkę miałem regenerowaną w Marturbo w krakowie, mam nadzieje że niema to wpływu i można chipsować :-)
a może Vtech w krakowie który robi za 900zł i podnosi moc o około 25km ??


Co polecilic mozecie ??
Witam , ja mam trochę inne pytanie bo też bym chętnie podniósł moc w aucie ale jak to ma się do automatycznej skrzyni ? Czy jest to jakaś różnica czy tak samo jak w manualu ? Dzięki za odpowiedź , pozdrawiam Wink
hmm. to jest wlasnie wielka nie wiadoma bo te skryznie dosc czesto sie psuja a kto wie czy podniesienie mocy tego nie przyspieszy. Osobiscie wydaje mi sie ze nie powinno to miec wplywu tak duzego. PAmietaj ze i serią mozna jedzic jak wariat i cisnac autko gdzie sie da. Poza tym chipsujac mozesz tez powiedziec zeby pocianał nieco w wyzszych partiach a z dolu raczje nie ruszał.
Mi nie zależy na tym żeby cisnąć itd ale żeby był bardziej elastyczny i miał większy zapas mocy Smile póki co się tylko orientuje bo jeszcze dobrze skrzyni nie poznałem , niedawno kupiłem auto dopiero Smile
elastyczny czyli chcesz bardziej cisnac z dolu. To nie jest dobry pomysl ani w manualu ani z automacie leiej nie jedzic tak. Wtylek dostaje i sprzeglo i turbina tez nie jest wentylowana odpowiednio i ciegno nie pracuje w calym zakresie jak sie jezdzi pseldo ekonomicznie czyli na niskich obrotach.
zobaczymy , póki co to luźny pomysł Wink lepiej zapytać niż się wpakować w problemy Big Grin
Są dwie główne wady: koszt i to że trzeba jeździć z głową, zmienić nawyki jeśli się nie ma właściwych.
Reszta to już tylko zalety Smile jest bajka i robak we łbie jak by tu turbo wymieć na mocniejszeSmile
No jeszcze robi się rozjazd w widełkach spalania - w mieście pali ciut więcej niż przed na trasie mniej.

Przy dobrze zrobionym chipie od dołu do 2tys obrotów nie zmienia się nic, jest muł i [automat-usunięto wulgaryzm] - ale potem rwie asfalt - zdecydowanie polecam.
proszę mnie tu nie kusić Big Grin wiem , że jest to super sprawa znajomy ma dłubnietą a4 b6 na 150 kucy i pięknie ciągnie a wcale nie jest to jakiś powalający wynik Smile
ile spalii gdzie to masz regulator spalania pod prawą nogą. na zmniejszone spalanie ogolnie bym nie liczył. Moc ktora sie wykozystuje nie bierze sie z niczego.
Wesol niektorzy mysla ze z powietrza i piewcy spiewaja ze im 20% mniej pali Smile.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie