Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: woda na tylnych lampach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Big Grin
Koledzy nie wiem jakim cudem dostała się woda do tylnych lamp z wyjątkiem samej lampy od strony pasażera tak ok sucho i ładnie.. a strona od kierowcy i środek pod tablicą rej. zalany . Martwi mnie to trochę ostatnio zauważyłem to PRZED myciem samochodu .. myślałem ze może jest jakiś odpływ ale jak woda tam stałą tak stoi .. Sad(( jak się za to zabrać
Wyciągnąć tylną blendę ( pamiętaj aby lampki tablicy ściągnąć, podobno trzeba ). Rozkręcić lampy, wylać wodę, wyczyścić zobaczyć na uszczelkę / uszczelnić założyć.

http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=305

http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=306
miałem ten sam problem z blendą(co ty) i światłami tylnymi. Jak pisał wyżej: odkręcić wyczyścić, odtłuścić, czarny silikon opier..olić wokoło i ma być. Proste.
(20-06-2012 13:44)szczodry napisał(a): [ -> ]Witam Big Grin
Koledzy nie wiem jakim cudem dostała się woda do tylnych lamp...
kolego mialem to samo... to przypadlosc tych lamp... nie bagatelizuj tego...
jak podnosisz klape woda wylewa sie z lampy i wplywa do srodka klapy i zaczyna
dzialac rdza....farba odblaskowa w srodku lampy . szlak ka trafia...
niestety w gornej czesci pekla lampa (element kolorowy lampy jest zgrzany z tylna jej obudowa) puscil ten zgrzew... robilem silikonem i nie trzymalo...
i zrobilem to ponownie że calkowicie oderwalem kolorowy klosz ,
wyczyscilem bo wdal sie czarny grzyb i skleilem porzadnym
klejem dwuskladnikowym... trzyma juz z 2 lata...
Confused Witam chlopaki dzieki ze ktos poruszyl ten temat u mnie tez jest woda a lewa strona blendy az cala czarna jest od grzyba tez czas na mnie by sie za to zabracUndecided
witam ja juz dzisaj zdielem wszystko wyczyscilem i odnowa dalem nowe uszczelki posmarowalem leko silikonem zmontowalem i mam nadzieje ze przestanie ciec znaczek ztylu zdielem gdyz dwie mocujace szpilki sa luzne i tez powoduja przeciek .ostrzegam sa dwie nakretki przy lampach schowane niewidac je oraz dwa bolce po sirodku jak sie nie wytnie nie wyjmie sie blendy .pozdrawiam
kolego jurekgo zdjąłem a nie zdjelem!!!!
sharanista a jak rozkleiłeś lampę?
Przekierowanie