Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dźwignia składania foteli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie od siebie jak wyglądają dzwignie składania foteli w drugim rzędzie - chodzi o te od tyłu. U mnie dwóch nie ma i nie wiem czego szukać a nawet jak zamówie to chciałbym wiedzieć czy to jest to. W załączeniu jak to wygląda u mnie.
W tym fotelu widze że masz dzwignie tylko nie masz plastikowej końcówki takiej jak w tym fotelu po prawej
A ta dzwignia powinna wygladac identycznie w pozostalych fotelach jak w tym w ktorym jest? Przydalo by sie jakies foto.
Tak wygląda identycznie taki plastikowy fiu;eku mnie są plastiki od strony siedzeń a od strony bagaznika powyłamywały sie
[attachment=829][attachment=830][attachment=831]Tak jak mówi kolega Jabol masz dzwignię tylko brakuje ci tych plastików które są założone na tą dzwignię a tu masz fotki
Super dzięki za pomoc. W etce nawet widze że je mozna dokupić wiec problem z głowy.
(31-05-2012 19:35)sirius98 napisał(a): [ -> ]W etce nawet widze że je mozna dokupić wiec problem z głowy.
w "etce" czyli gdzie? Też nie mam tych plastików, mają one jakąś nazwę? też chętnie dokupię
Wrzucę pod wieczór zrzut z Etki.

victtorio

Faktycznie są to elementy wymienne i istnieje możliwość ich dokupienia, ale cena oryginału jest już trochę powalająca. Za sztukę wołają w serwisie 30,70zł. Ja osobiście potrzebuję ich sześć i to już stwarza poważną sumę za kilka plastików. Confused
A co wolisz kupić 6 foteli ... może kup 1 w miesiącu będzie mniej bolało ;-).
Stron: 1 2 3
Przekierowanie