Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: siatka bagaznika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc,
pytanie dotyczy boczkow w bagazniku oraz otworow jakie tam sie ulokowaly, chodzi o otwor pomiedzy pasem a mocowaniem rolety, ponizej (nie chodzi o brakujaca lampke bagaznika). Wyglada na fabryczna robote (wgniecenie cylindyczne po obwodzie) i jakies braki w uposazeniu (brak zaslepek lub jakichs dodatkowych elementow wyposazenia). Pytanie:
Do czego ten otwor na zdjeciu? Dodam, ze lewy boczek ma taki sam otwor (czyli sa symetryczne). Nigdzie nie udalo mi sie namierzyc co to moze byc Undecided

[Obrazek: DSCN5701.JPG]
może ktoś coś maił zrobione, fabrycznie tam nic niema, w ETKA tez nic nie pokazuje.
Gdzieś już taki obrazek widzialem na etce lub w instrukcji obslugi sharana tylko to się tyczylo mojego 2002 highline. w tym miejscu byla pokazana taka czarna siatka zabezpieczajaca przed poruszaniem się lub ograniczeniu ruchu luznych rzeczy w bagarzniku. te dziurki to moga byc pozostalosci po tych nikloawnych zaczepach.jeśli tez masz jakas wersje wypasioną to moze byc to. nara
Witaj, w mojej wersji jaką mam a chyba mam jedną z najbogatszych i tu ja mam zamontowane oczka do powieszenia siatki na zakupy siatke także mam oryginalną ale ona jest i tak o kant tyłka, Pozdrawiam
(25-05-2012 09:48)lysy-karll napisał(a): [ -> ]Witaj, w mojej wersji jaką mam a chyba mam jedną z najbogatszych i tu ja mam zamontowane oczka do powieszenia siatki na zakupy siatke także mam oryginalną ale ona jest i tak o kant tyłka, Pozdrawiam
OK. dzieki za info....fotke tego zaczepu znalazlem na aukcji.
fakt macie racje właśnie znalazłem w necie są, a w ETKA nie widać. Oprócz tego są w podłodze.
...haczyk do siatki przydatna rzecz, ...ale
czy nie posiada ktoś patentu na zabezpieczenie przestrzeni bagażowej ?
tj. chodzi mi o jakąś przegrodę pomiędzy bagażnikiem a kabiną pasażerską, czyli wersja z 5 fotelami ...?
Bo są do kupienia na alledrogo kratki "vatowskie" za ok 500-550 zł ale po pierwsze to jest paskudne, a po drugie drogie.
Najfajniejsza byłaby siatka rozciągana od podłogi do sufitu, w miarę sztywna i mocna.
Jest to popularne rozwiązanie w większości opli, gdzie są mocowania w podłodze i nad oknami, ...a w sharanie zapomniano o tak ważnym elemencie ...?
Bo przy awaryjnym hamowanku waliza z tyłu może nas dogonić..., pół biedy jak wyjdzie szybą... Sad
Przekierowanie