Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Mechanik warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
szukam mechanika do wymiany dwumasowego sprzęgła polecicie kogoś ?.Big Grin
Warszawa Bemowa ul Radiowa/Himalajska robie tam auto od roku i jestem zadowolony, gdy pojawisz sie tam szukaj "Mietka" bo Mietek wszystko Ci powie. Jezdząc na taxi zalezy mi na fachowym podejsciu, czasie i cenie. Własciciel tez ma Sharana wiec pomoże, graty tez ma w bardzo dobrej cenie. Polecam! Dwumasy nierobiłem bo mam tiptronic ale znajomy robił tam w pasku B5fl i jest zadowolny. pozdrawiam
Gdzie serwisujecie swoje SGA?

Swoja Toyote Avensis serwisowalem u "mechanika ASO po godzinach" i bylem bardzo zadowolony, mysle ze taka tania opcja jest dobra (bo jest tania i dobra). Namiary na niego mialem z forum Avensis.

Sharana kupilem niedawno i szukam takiego mechanika (sprawdzonego i polecanego) w Warszawie lub okolicy (bliskiej), macie moze kogos?


@mykmykmyk - masz jakies dokladniejsze namiary?
trzeba sie umawiac wczesniej?
(28-05-2012 19:39)mykmykmyk napisał(a): [ -> ]Warszawa Bemowa ul Radiowa/Himalajska robie tam auto od roku i jestem zadowolony, gdy pojawisz sie tam szukaj "Mietka" bo Mietek wszystko Ci powie. Jezdząc na taxi zalezy mi na fachowym podejsciu, czasie i cenie. Własciciel tez ma Sharana wiec pomoże, graty tez ma w bardzo dobrej cenie. Polecam! Dwumasy nierobiłem bo mam tiptronic ale znajomy robił tam w pasku B5fl i jest zadowolny. pozdrawiam


Dzieki za info...Big Grin
Moze ktos jeszcze polecic jakis warsztat? Potrzebuje zrobic rozrzad/uszczelke pod pokrywa zaworow w AUY.
(28-05-2012 19:39)mykmykmyk napisał(a): [ -> ]Warszawa Bemowa ul Radiowa/Himalajska robie tam auto od roku i jestem zadowolony, gdy pojawisz sie tam szukaj "Mietka" bo Mietek wszystko Ci powie. Jezdząc na taxi zalezy mi na fachowym podejsciu, czasie i cenie. Własciciel tez ma Sharana wiec pomoże, graty tez ma w bardzo dobrej cenie.

Czesc,
A jakis kontakt telefoniczny do Mietka?Mam rozrzad do zrobienia...
Rozrządzik na org VW 920zł ze wszystkim;D
http://www.pkt.pl/s/warszawa/3359672/mik...yga_k.html
Panie i Panowie miał ktoś doczynienia z warsztatem na Augustówce ?. potrzebuje zbieżność ustawić, a może ktoś ma jakiś zaufany warsztat w okolicach mokotowa (W-wa).
info tu lub na maila poproszę fotograf123@o2.pl dość pilna sprawa dla mnie ....

Dzięki za info ...
(27-06-2012 12:46)dman666 napisał(a): [ -> ]
(28-05-2012 19:39)mykmykmyk napisał(a): [ -> ]Warszawa Bemowa ul Radiowa/Himalajska robie tam auto od roku i jestem zadowolony, gdy pojawisz sie tam szukaj "Mietka" bo Mietek wszystko Ci powie. Jezdząc na taxi zalezy mi na fachowym podejsciu, czasie i cenie. Własciciel tez ma Sharana wiec pomoże, graty tez ma w bardzo dobrej cenie.

Czesc,
A jakis kontakt telefoniczny do Mietka?Mam rozrzad do zrobienia...

Zrobiłem tam ten dwu-mas i powiem szybko i dobrze a i cenowo nie zdzierają POLECAM !!!. Gość wie co mówi podpowiedział mi jeszcze co mnie czeka i tam zrobie ... jeszcze raz POLECAM !!! Big GrinBig GrinBig Grin
Koledzy,
czy w południowej części W-wy (Ursynów, Pyry, Wilanów) możecie polecić jakiś warsztat? Rozrząd mnie czeka, więc nie chcę do pierwszego lepszego.

Jak nic nie znajdę, to chyba się na Bemowo kopnę, bo już wolę daleko, ale z jakimś zaufaniem.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie