Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 17965
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Panowie co dokładnie oznacza błąd 17965 a dokładniej opis (podłączenie węża).
wartosc cisnienia przekroczona w gore- przeladowanie. Weze zamienione nie podlaczone. Generalnie nie wazne jak te weze sa. Sprawdzic poprawnosc ich podlaczenia, szczelnosc, elektrozawor, gruszke turbo, geometrie, kabloteke.
Odświeżę temat mam ten sam problem wyskakuje błąd 17965 przeładowanie Po wizycie intruza pod maską który narobił trochę szkód posztukowałem wężyki ( 3 szt) i auto zamula jak mu mocniej depnę i wyskakuje powyższy błąd. Czy mogło się coś uszkodzić jak jeżdziłem z przegryzionymi przewodami? Jest ktoś z Wrocławia lub okolic co pomógł by ogarnąć ten temat. Zrobić jakieś logi itp. Ma ktoś może dostęp do info jaki numer będzie posiadał zawór N75 do alhambry 2005r 1.9 TDi BTB
Usterka usunięta węże pospinane jak być powinny geometria przeczyszczona i auto śmiga jak nowe. Zostały mi dwa zawory jakby ktoś potrzebował nowy pierburg 702184010 i oryginalny vw 1K0906283A.
17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation
spotkalo mnie to samo.

moje pytanie Ile i jakie wezyki wystepuja w 1.9AUY.
-srednica
-dlugosci
Przy przeladowaniu to nawet nie masz co wymieniac wezykow bo tu one nie maja nic do gadania. Geometria w turbinie ci sie klinuje.
Wyciagnac wyczyscic zlozyc i bedzie latac.
aha to lipa.
chodz pod strzykawka duza sztanga pracowala. jutro kompem chcialem zobaczyc.
jest gdzies tutaj u nas opis czyszczenia turbawki. ;]??
jak najlepiej i najszybciej

ps. a ilosc i rozmiar wezykow i tak bym poprosil ;P
na przyszlosc ;] bo juz widac lekkie speknia
A moze kolega jeżdził przez zimę na zimnym silniku bez sprawnego dogrzewacza i zapaskudził turbinę sadza i nagarem??
(26-02-2017 01:14)Stefano napisał(a): [ -> ]A moze kolega jeżdził przez zimę na zimnym silniku bez sprawnego dogrzewacza i zapaskudził turbinę sadza i nagarem??

dogrzewacz sprawny.
chodz fakt krotkie odcinki ale staralem sie lapac stan.
No i jak chwycil temperature to krecilem dosc wysoko.
Do polski jade w czerwcu dopiero.
Widze ze odma mocno spocona ma to tez jakis wplyw??
Nie. Masz wyciagnac turbo i wyczuscic. Wiecej nic nie rob bo tylko pewnie cos skiepszczysz i bedziemy temat drazyc miesiacami. Sluchaj sie to wyjdziesz na tym dobrze.
Stron: 1 2
Przekierowanie