Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: lampy z anglika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Panowie jest jakiś sposób na przerobienie lamp angielskich na wersję europejską ?? Smile
niestety nie da sie chyba ze mowa o wymiane odblysnikow od EU
no to bida :/ strzelił mi klosz i szukam lampy lewej Smile
marecki_name to bierz z anglika i przełożysz odbłyśniki ze swojej starej lampy.
no tylko odbłyśniki już się niestety nie nadają :/ bo jeżdżę z taką lampą od zimy i już nie odbłyskuje tak jak powinno chyba że to tylko dlatego że jest zaparowana :/

a powiedzcie mi jak poznać lampy z anglika ??
Nie wiem czy klosze tez sie nie roznia od angola bo to sa te lampy żebrowane ( rozna grubosc szkla).
Dla zainteresowanego:
Jeśli jest strzałka z grotem w prawo czyli: ------> to jest to reflektro do ruchu lewostronnego ( Anglia, Irlandia etc...)
Jesli jest strzałka z dwoma grotami czyli: <-------> to jest ro reflektor symetryczny, przewaznie stosowany w USA, posiada on możliwośc przestawienia wiązk, więc nadaje się do prawo i lewo stronnego ruchu.

Reflektor przeznaczony do ruchu prawostronnego nie posiada żadnych strzałek.
Tanim sposobem mozna kupic naklejke na lampe zmieniajaca padanie swiatla nie wiem jak to dziala bo nie urzywalem ale na promach to sprzedaja i na allegro pewnie tez ;]

(17-05-2012 23:31)marecki_name napisał(a): [ -> ]Panowie jest jakiś sposób na przerobienie lamp angielskich na wersję europejską ?? Smile
a gdzie te groty się znajdują ??
Na kloszu powinno byc oznaczenie.
Stron: 1 2
Przekierowanie