Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Klocki, tarcze, czujnik zużycia - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Koledzy jak w temacie szukam zestawu(klocki+tarcze) na przód . Koła 15
Rozchodzi mi się o troszkę lepsze do 300zł. Mogą być oczywiście wiercone i nacinane . Co polecacie ? proszę o propozycję .
Firmy Jurid , ATE,
Używam ATE od kilku lat w Sharanie ,w Passacie tez je miałem cena średnia,
Jeżeli szukasz czegoś tańszego to mogę polecić ci firmę Kraft używałem ich tarcz w kilku samochodach i nie miałem z nimi problemu.
Witam
ostatnio w moim szariku zaczęło coś trzeć jak by blacha o blachę w tylnym kole jak się okazało brak już klocków hamulcowych z których odprowadzony jest przewód a na pewno jest to czujnik zużycia klocka -- CZEMU BRAK INFORMACJI , ostrzeżenia skoro jest taki czujnik ????
moze sie cos skiepszczylo w sensie kabloteka.
hmm chyba ze jest to jakoś dezaktywowane
koledzy jaką minimalną grubość może mieć tarcza hamulcowa tylna ,, i co polecicie ? mowie o zestawie tarcze+klocki tył kola 15 115KM
wlasnie tez sbie tak pozniej pomyslalem by sprawdzic kodowanie na vagu czy jest to aktywne znaczy sie czy zużycie klockow jest wlaczone.
a co ja mam poradzić na ten komunikat:
[Obrazek: fotka816.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

jest to chyba komunikat zużytych klocków a nie mam czujników zużycia i klocki zdrowe ???
rozumiem ze komunikat nie znika jak nacisniesz noga na hamulec??

Jesli nie to szukaj w kablotece jakiegos problemu.
Jak kupiłeś klocki do modelu bez czujników to przy kołach zewrzyj na złączce piny i nie będzie się pokazywał, albo zmień klocki ...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie