Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Korozja - ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam

Mam problem z malymi kropeczkami rdzy a mianowicie woze na dachu bagaznik na ktorym woze drabiny i ten ze bagaznik lekko rdzewieje i zauwazylem ze robia sie delikatne kropki rdzy na lakierze bez wzerow i zastanawiam sie nad tym czym mozna by to usunac i ewentualnie czym mozna by zabezpieczyc lakier zeby takie cos sie nie robilo
tez z tymi kropeczkami walcze odkąd mam sharana jakies 5 miesiecy robiłem poprawki juz na nadkolach na rantach progi doły drzwi były chwycone i wneki z przodu w rogach dolnich kierowca i pasażer ostro skorodowane ale to norma w tych autach dach malowałem cały bo w rogach przy szybie były parchy rdzy i na srodku przy antenie polerowałem całe auto i był spokój na 2 msc znowu zaczynam zauwazac rude kropki nawet na plastiku osiada ...
no wlasnie mysle zeby to przpolerowac pasta temp i zastanawiam sie czy nie ma jakies pasty lub czegos co by zabezpieczalo troche lakier
Na polerce znam się słabo ale wiem że Tempo to jedno wielkie dziadostwo. Najlepiej tego dziadostwa nie używać
ja nieuzywam tempo hehe ja jak poleruje to poleruje fareclą i lakier jest lustro polerką pod kompresorem Smile
Jak najlepiej naprawić tylną klapę ?? ,prawa dolna część została pogryziona przez rdzę Big Grin , -szukać drugiej całej i malować czy tak jak proponuje mi bla. lakiernik wyciąć ten kawałek i wstawić kawałek drugiej blachy szpachla i lakierowanie , wiadomo ze w tym miejscu już rdza nie wyjdzie . Dodam że w kolorze swego auta LA9Y blach nie mogę znależć .
Jeśli i tak będziesz ją malował, to kup nową i pomaluj. Na używanej też może zaraz wyjść, nowa na pewno wytrzyma dłużej a cena porównywalna pewnie do używki Wink
Jak rozumiesz dugą -nową .Druga raczej nie będzie nowsza moje autko 99r
Popytaj w sklepach, hurtowniach. Na bank maski, zderzaki, błotniki można dostać nówki bo sam takie w rękach trzymałem. Co do klap bagażnika to nie jestem pewny, ale popytaj. Prawdopodobnie i tak zapłacisz za malowanie, a będziesz miał pewność że długo nie wyjdzie ruda Smile
Myślisz, że tani nowy zamiennik (o ile występuje) będzie lepszy od oryginału. Już nie mówię o spasowaniu.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie