Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kierownica z Golfa 4 do Sharana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie chcialem sie zapytac czy moze ktos z was wie czy kierownica z golfa 4 bedzie pasowala do sharana no i czy ma ten sam wymiar ?
Powinna pasowac choc np kiera w transporterach T4 tez byla niby idanetyczna ale miala inny wieloklin jak w golfie.
No niby na allegro jakis gosc co obszywa kierownice pisze ze passat bora sharan i golf 4 jest to samo boje sie tylko ze rozmiarowo moze byc troszke mniejsza a znalazlem w super stanie z golfa 4 za 3funty tylko musze jechac po nia 30km i ze tak powiem nie chce mi sie jechac na darmo ;]
Srednica ta sama. Moge Ci zmierzyc jaka mam w golfie dla pewnosci i podac bo mam poza sharanem jeszcze wlasnie golfine 4

Zmierzylem. 37 cm srednicy w golfie. W szaranie w sumie mam tyle samo- no moze z 5mm wieksza z racji iz jest obszyta wlasnie skórką.
Dzieki wielkie wesol
Kierwonica pasuje idealnie jedyna roznica jest taka ze kierownica od sharana jest troszeczke grubsza
Koledzy mam pytanie.
Czy do sharana z 2001 AUY podejdzie kierownica np. od passata b5 3 ramienna, lub np. od Turana z 2009r. ? zakładając że wymienie kiernie + jaśka + taśme. co z wieloklinami ?? były takie same ?
Szwagier mój ma golfa 4 i zakładał do niego kierownicę od golfa 5. Wieloklin taki sam taśma wymagała przeróbki i wszystko działa.
(25-11-2012 17:58)bescon napisał(a): [ -> ]Koledzy mam pytanie.
Czy do sharana z 2001 AUY podejdzie kierownica np. od passata b5 3 ramienna, lub np. od Turana z 2009r. ? zakładając że wymienie kiernie + jaśka + taśme. co z wieloklinami ?? były takie same ?

Podejdzie - sam mam taką w swoim Szariku.
Raventes zapoda jakieś foto. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda (chyba jest ciekawie).
Stron: 1 2
Przekierowanie