Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Temperatura płynu chłodzącego, silnik TDI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Powinno dojść ci do połowy ,czyli wskazówka powinna stanąc do pionu.
Może takie coś było by lepsze o podgrzewacza z Renaulta ?
http://allegro.pl/grzalka-12v-1kw-podgrz...34939.html
Ciekawa sprawa chyba bede zakładał do siebie.
Myślałem o tym, ale wymieniłem szczotki w pompce obiegu płynu i teraz po około 5 km wskazówka stoi na 90*C i w końcu mam ciepełko.Smile
Koledzy "kuczol" ma racje to że nasze auta są zimne to między innymi wina "dodatkowej pompy wody" znajduje się w komorze silnika nowa to wydatek od 400 do góry.
Przy sprawdzaniu kompem dogrzewacza jeśli pojawi się komunikat o przegrzaniu to sprawdzicie tę pompę.
W moim szariku nie działa, "webasto" sprawne .Mechanik próbował na krótko podłączyć pompę a ona nic albo zatarta albo ??.Kupiłem drugą na allegro używana 120+ koszt przesyłki.
teraz czekam na przesyłkę jak dokonam wymiany i sprawdzenia napisze.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
witam

mam Sharana od tygodnia - nie działa webasto, temp. na wskaźniku max 25% skali czy to nie działające webasto jast powodem niskiej temp. ?
pozdrawiam
najpierw sprawdź na kompie co jest grane mogą sprawdzić czy webasto działa ,czy jest uszkodzona pompa paliwa 7M0819100A do webasto ( jeżeli masz typowe webasto to sprawdź programowanie ) mechanik sprawdzi świece żarową ( "7M0963319 A "kupno niestety tylko serwis ok 160 pln) na świecy jest takie sitko 7D0898885 może być ono wypalone .Jeżeli tam jest wszystko ok to może być tak jak u mnie uszkodzona dodatkowa pompka płynu chłodzącego 3D0965561D.
Witam w moim tez to nie dzial tzn dogrzewacz ale w moim jest tez inny problem mam brak komunikacji z urzadzeniem wiec nawet nie mozna postawic konkretnej diagnozy.Czesta przypaldloscia braku funkcji naszych kociolkow jest felerna izolacja kostki podlaczenia instalcji do samego kotla.
Eberspacher panowie, nie Webasto. A świece kupisz na allegro,
lub intercars
[Obrazek: 3734_0.jpg]
wioslo61 trochę z ciebie zdarli bo nowa pompka obiegu na allegro kosztuje ok. 250 zł.
wczoraj ustawiłem godzine załączenia "webasta" i o nastawionej z okolicy bezpieczników pod kierownicą usłyszłem tylko takie stuknięcie i tyle.........

pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie