Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: antena do radia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam !
kupiłem niedawno sharana ma w nim radio JVC ale nie ma podłączonej anteny a kabla nie ma ? gdzie on się moze znajdowac w tych kostkach ???
W samych kostkach nie ma anteny , musi być osobny koncentryczny kabel poszukaj dobrze no chyba że ktoś coś nawywijał.
Niech dobrze poszuka z latarka w ręku bo albo tam bedzie gdziesz głęboko albo ktos uciął ten kabelek. Tylko po co ciac taki kabel??
dla tego też napisałem nawywijał w domyśle - przykład z innego postu ucięte kable Huh Oto fotka tu klick.
(23-04-2012 22:54)wesol napisał(a): [ -> ]Niech dobrze poszuka z latarka w ręku bo albo tam bedzie gdziesz głęboko albo ktos uciął ten kabelek. Tylko po co ciac taki kabel??

Ponieważ w Naszym kochanym kraju są tacy ludzie jeszcze, że sprzedają radia z kawałkami instalacji niestety Undecided, ale również radziłbym głębiej poszukać.
dzieki za odpowiedz poszukam lepiej . jak nie znajde to napisze .
[Obrazek: 1006836_20120424237.jpg.html]poszukałem ,ale bez rezultatów to zdiecie wszystkich kabli jeden jest uciety
zamykam temat kabel znajeziony radio gra !
Przekierowanie