Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: przeciwmgielne tył i ogrzewanie szyby bocznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Koledzy
Mam dwa Pytania Smile
W moim szariku oprócz ogrzewania tylnej szyby jest jeszcze ogrzewanie
szyby bocznej na samym tyle od strony pasażera ( niestety nie działa )
od czego zacząć operację naprawy ?? skoro juz tam jest to niech działa Smile
co do przeciwmgielnych na tyle w sharanach jest tylko jedno swiatło od strony kierowcy ?? czy mają świecić dwa .. bo spotkałem się z takim rozwiązaniem ..

Pozdrawiam
Kolego na bocznej szybie to jest nadrukowana antena do radia,a nie ogrzewanie.
i jedno przeciwmgielne wlasnie po stronie kierowcy i ja tez sobie dolozylem zarowke na strone pasazera.
antena Tongue ale strzeliłem gafę he he ... myślę ze działa po prawnie Smile czyli przeciwmgielne jest 1 i nie ma przeszkód żeby dołożyć drugą żarówkę Smile fajno
Szczodry nie jesteś osamotniony Wink ja przy zakupie sie pytałem dlaczego tylna szyba była wymieniana, bo na jednej była "ścieżka od alarmu" a na drugiej nie było Huh Tez mi wytłumaczyli że to antena Big Grin
Witam
Ile jest żarówek przeciwmgielnych z tyłu w Seacie Alhambra 2006r.? Dzięki
1
ale możesz właożyć drugą i też bedzie świecić bez problemu,ja własnie tak mam i święcą mi dwa przeciwmigielne,chyba ze masz okrągłe lampy to masz jedno,ale z tego co się orientuje to masz lampy takie jak ja:

[Obrazek: fe5ea08c6383.jpg]
bo ty stasiu masz takie lampy jak moje,orginalnie jest jedno ale można bezproblemu założyć drugie,wystarczy włożyć tylko zarówke
wystarczy włożyć tylko żarówkę czy jakąś oprawkę ? z kablami ?
Stron: 1 2
Przekierowanie