Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Soczewka Fresnela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Soczewka Fresnela
Stosował ktoś może w trojaczkach?
Jakie opinie, i jak to się ma do przyciemnianych szyb?

Proszę o opinie.

[attachment=753]
[attachment=755]
[attachment=756]
Miałem to na tylnej szybie i bardzo pomagało przy podjeżdżaniu pod załadowaną lawetę Smile Szczerze mówiąc to nie wiedziałem jak się to nawet nazywa Big Grin Teraz będę mógł to kupić do drugiego Sharana.

Co do przyciemnianych szyb to działa to z nimi jak najbardziej, bo w obu mam przyciemniane.
moze i fajne i napewno pomaga. Jedyny minus jak dla mnie to fakt taki ze szpeci niemilosiernie i zawsze mi sie kojażylo ze to ma naklejona jakis inwalida drogowy.
Wesol jak masz szyby przyciemnione to nie powinno to być tak widoczne. Rzeczywiście naklejona na szybę nie wygląda zbyt estetycznie, ale wg mnie liczy się bardziej że jest praktyczna. I na pewno jest to tańsza alternatywa dla czujników cofania.
Widać to z zewnątrz niestety nawet przy przyciemnionych szybach, ale mi też to nigdy nie przeszkadzało.
no proszę też się dowiedziałem jak to cudo się nazywa choć nigdy nie używałem.
właśnie założyłem soczewke, zawsze chciałem mieć i teraz sobie kupiłem, mam pewien problem z cofaniem przyczepy towarowej, która jest węższa od galaxy i nie widac jej w lusterkach, jak ją zobacze w lusterku to na manewr jest już za późno, soczawka z znacznym stopniu poprawia widoczność, a w czasie jazdy na wprost widać co się z przyczepą dzieje i z ładunkiem.
nigdy tego nie kojarzyłem z inwalidą i nawet jestem dumny że i ja teraz takie mam.'
serdecznie polecam dla niewstydliwych
Ważne żeby było bezpiecznie i zdawała egzamin , jak będę miał kiedyś okazje w jakimś aucie z miłą chęcią zobaczę jak to działa.
Wrzuciłem fotki, na nich wygląda to obiecująco. Widziałem to na jednej taxi więc podjadę i zobaczę w realu jak widać. W końcu żona by była spokojniejsza przy cofaniu Wink
Przekierowanie