Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: brak świateł mijania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam szanowni forumowicze. mam mały problem z sharanem rocznik 2004 1.9 tdi automat. Mianowicie niedawno go kupiłem , jezdził jako taksówka. I wszystko było dobrze dopóki nie zacząłęm usuwac zbędnego osprzętu. Usunąłem trzy przekazniki które służyly pod taxi i światła mijania zniknęły. wszystko inne działa, wszystko sprawne długie sa tył kompletny oświetlony a mijana prawego i lewego nie ma. bezpieczniki i żarówki sprawne. Czy ktoś ma jakis pomysł> dodam żę przy demontażu zrobiło mi małe zwarcie i to jest pewnie przyczyna tylko co wywalilo ??z góry dzieki za pomoc
Pewnie miał automatyczne właczanie swiateł a ty wywaliłeś przekażnik tym sterujący .Sprawdziłeś bezpieczniki?
tak bezpieczniki ok. a chyba nie miał automatycznie wł. świateł . a Gdzie wogóle sa przekazniki od świateł w tym sharanku??
Nie ma przekazników od mijania. Połączenie jest spinane na wlaczniku głównym.
Sprawdzałeś w jakim stanie są kostki od żarówek? Może gdzieś tam jest zwarcie i masa uciekła, wtedy już jest kaput bo nie złapiesz napięcia.
przy światłachwszystko jest ok. Przynajmniej tak wygląda . No nic bede szukal dalej choć pomysły mi sie konczą. Dziwne że obie strony przestały działać jednocześnie. Skoro nie ma przekaznika to jakby coś spaliło to jedynie bezpieczniki a one sa dobre...
No to jak Wesol pisal ze nie ma przekaznikow tylko spinane sa na przelaczniku ja przegladnalbym wylacznik swiatel i przelacznik przy kierownicy. Ps sory za tekst ale z telefomu pisze.
czyli reasumując . Tak jak mówicie połaczenie jest od świateł przez biezpieczniki do włącznika i nie ma po drodze żadnych przekazników . Chyba że cos magicy pozmieniali jak montowali taxi sprzęt... To najwyżej puszcz nową wiązke od świateł do włącznika albo elektryk... bo bezpieczniki całe żarówy ok to już nie wiem. i przełącznik spr ale wątpie że to pzryczyna
A może ma ktoś schemat instalacji do 1.9 tdi automat 2004r
zagadaj jakiegos sasiada co ma vaga z takim przelacznikiem ( czyli golf 4 pasek B5 itp) i zamien na 3 minuty od niego i bedzie wiadomo czy to wina tego wlacznika.
a właśnie żeby wyciagnąć trezba docisnąc na zero przekrecic raz w prawi i ciągnać...
Dobrze sobie przypominam ??
Stron: 1 2
Przekierowanie