Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: co to? [sprężyna ręcznego hamulca]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam panowie mam pytanie zajrzałem dziś pod spód samochodu prócz katastrofalnej korozji posiadam to auto dopiero 4 msc narazie zajałem sie górą dół zrobie jak bedzie pogoda Smile wynalazłem taką latająca sprężynke zdziwiłem sie bo na dziurach słyszałem jakis dzwiek więc sprawdziłem a to chyba to lata jest to z ręcznego bo na ręcznym mam dziwny luuz ...
ok sprawa rozwiązana jednak do ręcznego spreżynka by odbijał Smile ale jak koledzy radzicie czym takie miejsca udrożnic by sie pozbyć rudej w tych miejscach
niewiem ale chyba sie mylisz zachaczyłem ta spręzynke na srodek tej linki od ręcznego i luuz znikł ale niewiem jak ona ma byc zachaczona może ktos zrobić temu miejscu zdjęcie i posłac mi na email
z góry dziękuje za pomoc
Sprężyna jest od ręcznego:
[attachment=721]
Ok to skasowałem posta by nie wprowadzać nikogo w błąd.
Pękla mi ta sprezynka a reczny mi nue wraca. Moze ktos zna jej nr? Nigdzie nie moge znalezc takowej. Dzieki
Szybciej pękł plastikowy zaczep (na rysunku nad sprężyną) niż sprężyna. Do dorobienia z byle kawałka blaszki. Kup jakąś konserwę Smile
Dokładnie, ten plastikowy zaczep dorobiłem z plastikowego motylka pasował idealnie, ale ten plastik chyba z 7 zł kosztuje w ASO.
Kiedyś zastanawiałem się do czego ta sprężynka ale u mnie po tym zaczepie plastikowym nie ma śladu więc dałem se spokój, trzeba będzie se dorobić.
Jednak mi pękła Angry :
[attachment=3386]
Nie wiem po co ona ale czasami jak wejdę pod auto to ją zaczepie bo potrafi czasem spaść .
Zaznaczę że ręczny mam brzytwę .
ściąga dźwignię recznego w doł do podłogi, niweluje tarcie na linkach.
Nikt nie zna numeru?

EDIT
znalazłem: 701711247
Stron: 1 2
Przekierowanie