Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: foteliki w wersji Family
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam,
Przeszukałem Forum ale jakoś nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Kupiłem dwa dni temu VW Sharana w wersji Family z zintegrowanymi fotelikami dziecięcymi. Pytanie jest nastepujące. Czy polskie prawo dopuszcza używanie takiego fotela dla dziecka? Mówię tutaj o wersji dla dziecka powyżej 15 kg. Mam problem bo nie wiem czy policmajstry mnie nie zhaltują za jazdę w takim foteliku. Mam dwa samochody ale niestety tylko jeden kpl. fotelików i dlatego tak sobie dumam.
Dzięki z góry za wszelkie podpowiedzi
dlaczego nie?? jeżeli można jeżdzić na zwykłej podstawce dla dzieci to w takim fotelu tym bardziej,po to jest on zrobiony
jak jego rozłożysz i wyciągniesz podnóżek masz jak się nie mylę opis ile kg i w jakiej konfiguracji itd. i chyba numer homologacji. Jest to cześć zintegrowana fabryczne z autem i mogą cie pocałować w ...
Jak by się tak o wszystko czepiali to fotelika kupionego w sklepie nie powinieneś używać jak się nie mylę więcej niż 5 lat, a jak wiemy są odsprzedawane i następne pokolenia na nich śmigają.
Dzięki wielkieza pomoc, sprawdzę ten opis, homologację ewentualną. Ale na wszelki wypadek podjade do smerfów i się po prostu spytam bo jak znam życie co smerf to inna opinia...
Pozdro
Mnie ostatnio zatrzymali w Austrii przetrzepali dokładnie samochód sprawdzali wszystko żeby sie tylko do czegoś doczepić.Dzieciak siedział w takim fotelu i nic nawet się nie zainteresował nim a drugi fotelik chicco sprawdzał czy ma homologacje.W Polsce też kilka kontroli i zero problemów
Empoli dzięki,
byłem na komisariacie tak na wszelki wypadek... odpowiedz na moje pytanie brzmiała:
"...ja się na tym nie znam niech sobie Pan zadzwoni na 112 i tam się pyta, tu jest tylko komisariat..."
załamka dosłownie...
Witam wszystkich,
Mam sharika ze zintegrowanymi fotelikami dziecięcymi, ale niestety nie mogę nigdzie dostać zagłówka. Orientuje się ktoś może, gdzie takowy można dorwać? Sprawdzałem na "alledrogo" i niestety są tylko nowe w kosmicznych cenach, używane są tylko w historii.
ja mam pytanie odnośnie zintegrowanego fotelika
chcę dokupić sobie fotel z taki fotelikiem
wyczytałem już, że dziecko musi mieć co najmniej 15kg a jakiś wiek?
Nie wiem czy dziecko 2,5 roku będę mógł w takim posadzić?
Może ktoś zrobić fotkę z dokładnymi oznaczeniami z takiego fotela?
:)witam wszystkich od 1,5 roku jestem uzytkownikiem auta family i powiem tak jest to super sprawa z tymi fotelami moje dzieci 2latka i 5 czuja sie po prostu super tyle kontroli policji co miałem nikt sie do niczego nie doczepił niech sie schowaja turany zafiry TROJACZKI w wersjach z fotelami dla dzieci sa SUPERRRRBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Kaskader
heh. No ja dlatego szukalem sharika z tymi fotelami by nie było pozniej problemów z zakupem tego dodatkowego osprzetu. Mimo ze nie jest to az takie drogie takie dodatkowe siedzisko to jednak takie ori jest raczje lepsze z dwóch powodów. Po pierwsze w razie potrzeby dwa ruchy i masz juz zwkly fotel oraz to ze zdemontowany fotelik niefirmowy musisz gdzies zapakowac- albo bagaznik albo do domu/garażu.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie