Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wycieraczki szyby przód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kupiłem miesiąc temu Boscha bezprzegubowe.Zapłaciłem 125 zł z wysyłką.Dość miałem już skrzypienia od samego początku "ekonomicznych" wycieraczek za 60 zł.Na razie te są OK,chociał przy mrozie kilka razy zauważyłem że nie dawały sobie rady ( trzeba je często oczyszczać z lodu który gromadzi się przy ramieniu i blokuje bezawaryjną dokładną ich pracę).

raszkol

Witam ja kupiłem Bosch i naprawdę super nie hałasują przy mrozach i dokładnie zbierają wodę polecam
Też Boscha polecam. Mają już cztery lata (znalazłem paragon na nie z kwotą 30 euro jak sprowadziłem auto) i do dzisiaj chodzą bezszelestnie i zbierają wzorowo.
A ja polecam VALEO tez hulaja juz 3 rok, ale chyba ostatni.
Jestem zaskoczony opiniami Kolegów. Od razu przyznam, że w swoim Galaxy jeszcze wycieraczek nie zmieniałem, bo zbierają dobrze, więc w tym samochodzie doświadczenia nie mam. We wcześniejszych autach (było trochę) raz tylko wydałem kasę na super-duper wycieraczki w technologii kosmicznej i nawet miesiąca nie wytrzymały, Marki nie podam, ale się wtedy naprawdę wkurzyłem. Od tamtej pory kupowałem tanie (czasem i najtańsze, marketowe), z góry zakładając częste wymiany i mi to pasowało.

Tak w ogóle, to dziś przyuważyłem w Realu:

[Obrazek: f8c54e9165e1.jpg] [Obrazek: 268f418a7dc8.jpg]

Nie kupiłem, nie wiem co to - tylko informuję zainteresowanych.

Pozdrowienia
Te chyba mają zbyt wąskie mocowania i będą latały na bolcu. Najlepsze wyjście to dobre piòrka w stare obudowy u wszystko gra.
Pomimo tego że w marketach z tyłu pisze, że pasują do SGA, to raczej nie. I właśnie nie będą latały, tylko w ogóle ramię nie wejdzie w mocowanie (wycieraczki 9mm, ramię 12mm)
ja również dokonałem wspaniałego zakupu z informacja ze pasuja do SAG ale w praktyce okazało się ze sa 9 anie 12 mm i kicha nadodatek sa zakrytkie gumy żeby przelozyc tagze budel całkowity
Dzisiaj założyłem wycieraczki BOSCH o długości 700 i 650mm. Wydatek 120zł za kpl. Trochę drogo ale ostatnio też miałem BOSCHA i spisywały się rewelacyjnie. Polecam.
witaj, masz całkowita racje.. niestety za dobrą jakość trzeba dobrze zapłacić, ma się to praktycznie do wszystkich części samochodowych, wycieraczki też zmieniałem i za Boscha placilem ok 100zl za komplet, są świetne i trwałe Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie