Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: lusterka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tomaszex

Czy rozstaw śrub mocujących jest taki sam we wszystkich modelach? /lusterka/. Ja mam rocznik 97
doałcze się wiem ze z kierunkami podchodzą a te prostokątne od polifta rok 2000 i w górę (pewnie tez podejdą) ale dla pewności się wole zapytać ??Big Grin
Wszystkie pasują. Od rocznika 1996 aż do 2010 można bez problemów zakładać Wink
Dzięki wielkie Scrappy , kolejny mod sie zapowiada .Lusterka nie z kierkami ale i tak mi sie podobają Big Grin
(18-03-2014 18:31)maciej94 napisał(a): [ -> ]Dzięki wielkie Scrappy , kolejny mod sie zapowiada .Lusterka nie z kierkami ale i tak mi sie podobają Big Grin

Nie ma sprawy, w razie czego służę pomocą Smile
co do tych lusterek juz je dosstalem nowe sa podgrzewane idzie do szkła bialy i brązowy kabelek . w kostce jest razem 5 . Stare lusterka nie były podgrzewane a tez jest w kostce 5 kabelków ( i sa tego samego koloru co w nowych podgrzewanych) czy jak podłącze nowe to podgrzewanie będzie dziadziało ???
Wychodzi na to, że miałeś podgrzewane, albo po prostu instalację pociągniętą. Tak, będzie działało. Tu jest rozpiska wtyczki, one są takie same zawsze, tylko dochodzą dodatkowe kabelki od kierunkowskazu, składania itd. http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3437
no to fajnie jutro zabieram sie do montażu Big Grin
Przekierowanie