Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: nie polecam przegłubów wewnętrznych kamoka do sharana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie polecam kupować przegubów wewnętrznych typu kamoka do sharana ,alhambry,galaxy po 2000r.założyłem nowe, oczywiście są bez luzów i trzęsie przy przyspieszaniu i przy 120km/h. wałek i krótką półoś mam nowe. odradzam gdyż nie rozwiązuje problemu wibracji auta.
Moim zdaniem kolego jeśli przegub nie okazał się sprawny mimo iż nowy lub szybko pada to wtedy się odradza, a nie tak jak napisałeś nie rozwiązuje problemu wibracji auta, taki problem może również wprowadzać felga, która zgubi odważnik np. Wink, więc przetestuj z miesiąc lub więcej przeguby i wtedy oceń czy je odradzasz czy też nie.
felgi są ok.na starym oryginalnym przegubie nie wibrowało tylko miał duże luzy a po założeniu nowego prawdopodobnie chińczyka i przejechaniu 1km wibracje nie do zniesienia i to samo na łuku przy zredukowaniu do drugiego biegu.więc wiem co piszę i jak się auto zachowuje
Rozumiem teraz po opisaniu faktu, który się u Ciebie zdarzył, więc nie miej mi za złe, ale nie było wyraźnie opisane stąd moja uwaga Smile
wywaliłem przeguby typu kamoka i założyłem swoje stare oryginalne przeguby wew. które mają duże luzy przebieg auta 230tyś i skończyło się wibrowanie auta przy przyspieszaniu .

pawel99

pasują od audi a4 b7
kolego pawel99 zakładałeś te przeguby od audi a4 b7 do sharana napisz coś na ten temat
temat przenosze do ogólnotechnicznego bo tu to jest miejsce na odradzanie ale np: sprzedawcy czy sklepu itp.
co do przegóbów polecam też przeczytać TU TU TU
Przekierowanie