Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakiej firmy przegub wewnetrzny do MK II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Panowie proszę o poradę jakiej firmy kupić przegub wewnętrzny na prawą stronę do sharana po 2000r.z tego co wiem to diesel i benzyna to samo rozwiązanie.kupiłem i założyłem przegub firmy kamoka i auto na drugim biegu przy przyspieszaniu wibruje.dodam że wałek przy skrzyni i krótką półoś mam nową .oddałem tą kamokę do reklamacji i jeżdże na starym który ma spore luzy ale auto wibruje mniej.
Ja mam lobro i jest ok
kolego empoli71 gdzie mogę dostać taki przegub ,masz jakiś namiar ,bo szukam w sieci i nie widzę
jak bys szukał to szukaj także pisane tak GKN lub LÖBRO to ta sama firma.
np: http://allegro.pl/przegub-wew-wewnetrzny...13113.html

Dobre przeguby ponoć to tez firma Spidan
lobro albo spidan. Tych drugich kilka zakladalem w zyciu i naprawde sie spisywały. Oczewiscie nie zawsze wystepuja jako czesci zamienne ale do vaga raczej powinny byc.
Ja najpierw założyłem spidana i była kaszana bo samochód dostawał wibracji.Po założeniu lobro jest wszystko ok.Ja kupiłem w intercarsie
A wlozyles tam cos wiecej smaru niz bylo w zestawie ??? bo u mnie po wymianie oslony przegubu po jakis 2-3dniach okazalo sie ze auto wibruje przy predkosci 60-70km/h gdzie wczesniej tego nie bylo jak sie okazalo to za slabo byla scisnieta opaska i smar sie wydostal z gumy i zostala go tam znikoma ilosc po dolozeniu ze tak powiem kilku garsci zadnego trzesienia juz nie ma
hmm.smaru dałem tyle ile dają w zestawie i sprawdzałem pod autem i nic się z osłon żaden smar nie wydostaje.powiem szczerze że to wszystko mnie denerwuje.na starych wyrąbanych przegubach wewnętrznych gdzie luzy niesamowite,na frezach po prawej od strony skrzyni na krótkiej półosi mało nie przeskoczy tak było zjechane połączenie wieloklinowe i nie było wibracji .założyłem nowy wałek przy skrzyni z krótka półosią, łożysko podporowe zostało stare oryginalne i założyłem nowe przeguby wewnętrzne typu kamoka i wibruje na drugim biegu
kamoka = plastelina
Ja zakładałem komplet cała półoś z wewnętrznym i zewnętrznym przegubem lewa i prawa.Najpierw spidany i zaraz po założeniu były wibracje po wymianie na lobro zrobiłem już 7000km i jest ok
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie