Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Gałka zmiany biegów-demontaż ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
tak jak pisalem. Wyszarpujesz to na czerwono. Ileż razy można wyjasniac to samo. Ta k jest chyba prawie we wszystkich autach.
Ok bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Nie denerwuj się. Nie każdy uczeń łapie w lot :-) Po to mamy to forum aby wyjaśnić sobie coś w 100%. Ja bynajmniej nigdy tego nie robiłem a musze to wiedzieć w 100% bo będą się do tego dobierać specjaliści od szycia m.in mieszków ... a po ostatnich doświadczeniach z nimi (które może niedługo opiszę) sam im go wyjmę a oni "tylko" uszyją. Koszt 80zł za pełną nową skórę.
Dzisiaj zabrałem się za demontaż dzwigni. Pod rączką jest gruba opaska zaciśnięta czymś potężnym bo na pewno nie obcążkami. Może śrubokrętem ją poluzuję tylko czym to porządnie zacisnąć? Obcinaczki/szczypce nie dadzą tutaj rady bo opaska ma bardzo grubą ściankę. Myślałem o zastosowaniu tutaj opaski z zwykłej z Casto ... lub w etce opaska istnieje jako część zamienna. Jak to wygląda u tych co już wymianiali mieszek?
srubsztykiem rozegniesz a zacisnac to spokojnie jedną ręką obcinaczkami dasz rade.
Witam.
Czy ta galka z mieszkiem od Tourana pasuje do Sharana 1998r? dzieki za odp
W alhambrze I jest wykręcana ( w lewą stronę)- dzisiaj demontowałem i wysłałem do obszycia w nową skórkę.
Dzięki Panowie za informacje tutaj zawarte, nawet nie wiecie ile się umordowałem z tą gałką Smile
czy sciągaliście ten plastik spod gałki zaznaczony na niebiesko ?? czy tylko naciągaliście na niego mieszek i wywracaliście na druga strone ?? ja za cholere nie mogę go zdjąć a nie chce połamac
Da się ściągnąć ale lepiej ściągnij wpierw gałkę całą. Srubsztykiem podwazaj i zeskoczy.
Nie szarpiemy!!! z przodu mieszka od strony popielniczki sa dwa zęby to tam nie pójdzie, podważamy najpierw od tylu, tam są te ząbki mniejsze skośne i jak wyskoczy to dopiero wyjdzie przód.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie