Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Chlapacze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Chcę kupić i zamontować chlapacze :
http://moto.allegro.pl/no-1-chlapacze-vw...50550.html

Co o nich myślicie? Spełnią swoje zadanie? Mam czarne auto, stąd zależy mi, żeby m.in. się mniej brudził Tongue Pozdrawiam
Te konkretne nie wiem jak ale sam jestem ciekaw.
Mi się udało za pół ceny kupić oryginały ale tylko na przód - dużo mniej się brudzi. Tył też poluje na tani oryginał bo brudzi się strasznie.

Ojciec w pasku ma takie jak w linku i wyglądają ok. Jedynie te srebrne zaciski rzucają się bardzo w oczy ale można je machnąć czarnym lakierem.
Ja jesienią montowałem te podróby z allegro i powiem że jestem zadwolony na 85% wyłapują błoto,szybki montaż,polecam,nie popękały od mrozów
A kupiłeś takie jak ja wrzuciłem? Bo są jeszcze jakieś błyszczące.
wiesz 4444 ty dobry pomysł masz z tymi chlapaczami , najlepiej jak by były matowe.
I czy ma ktoś może fotki jak wyglądają czy nie szpecą furanta.
ja właśnie zamówiłem te matowe. Po cenie jaką usłyszałem w ASO (ok. 600zł za komplet) nawet się nie zastanawiałem.
(06-03-2012 12:32)4444 napisał(a): [ -> ]Po cenie jaką usłyszałem w ASO (ok. 600zł za komplet) nawet się nie zastanawiałem.
Jak przeczytałem to się zakrztusiłem, o mało monitora nie oplułemBig Grin
(06-03-2012 12:32)4444 napisał(a): [ -> ]ja właśnie zamówiłem te matowe. Po cenie jaką usłyszałem w ASO (ok. 600zł za komplet) nawet się nie zastanawiałem.

Jak mial bym dać 600zł to chyba bym sobie sam powycinał chlapacze z starej dętki Smile

Ojciec mój do swojego Sharana kupił chlapacze jakieś uniwersalne za ok 60zł tył i przód , zamontował je w lato do tej pory się trzymają.
Już nie pamiętam ,ale chyba były te błyszczące,jutro zrobie zdjęcie to wrzuce jak wygląda auto ,moim zdanie OK,ps,4444, 600 zł za chlapacze ?,ja płaciłem około 70 zł,z kurierem
(06-03-2012 20:52)krisb napisał(a): [ -> ]Już nie pamiętam ,ale chyba były te błyszczące,jutro zrobie zdjęcie to wrzuce jak wygląda auto ,moim zdanie OK,ps,4444, 600 zł za chlapacze ?,ja płaciłem około 70 zł,z kurierem

i zdjęć brak :-(
Stron: 1 2
Przekierowanie