Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dolozenie Halogenow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Orientuje sie ktos z was czy sa jakies kostki w sharanie 2002 zeby podpiac halogeny bo moj takich nie posiada i nie wiem czy jest problem zeby to podpiac tak zeby dzialalo jak by byly orginalnie zamontowane
raczej nie będzie ale kupisz przekaźnik + halogeny + przełącznik świateł z funkcją do halogenów i zrobisz nic trudnego.
Collega użyj opcji szukaj!!! WYSTARCZY W WYSZUKIWARKĘ NA GÓRZE PO PRAWEJ WPISAĆ "oryginalne halogeny" ALE PO CO SIĘ PRZEMĘCZAĆ LEPIEJ ZAŚMIECAĆ FORUM, daneczek76 GŁUPOTY PISZESZ!!!Angry
Akurat nie pisze głupot bo mam rodzinę w Piszu która ma Sharana z 2006 roku i kostek nie było w zderzaku do halogenów i trzeba było pociągnąć kable .A przekaźnika ja bym zamontował. Nie mówię u kolegi w starym przed liftowym były doczepione do kratki kostki. Nie przeczę że w innych jest tak samo ale są też często auta po stłuczce i często nieuczciwy sprzedawca zaślepia je kratą nie montując halogenów przednich. Wszystko zależy od wyposażenia i wersji auta jeśli chodzi o kable.
A Sharan przed FL twój nie jest wyznacznikiem tego że w innych bedie tak samo tym bardziej po FL.
Fakt piotrek_1980 jest parę tematów jakoś z głowy wypadło przeoczyłem przyznaje i nie podałem koledze linków ale dobrze że są inni userzy czujni.
Po awatarze a tym bardziej opisie Collega-i nie sądzę by miał samochód z 2006 roku jak Twój wujek, ciocia czy babcia z Pisza daneczku76. Dalej kłania się czytanie... Skoro nawet zakładając że nieuczciwy sprzedawca - jak piszesz - zaślepił halogeny a nawet obciął kostki wątpię by permanentnie usunął całą instalację halogenową, łącznie z wymianą kasety bezpieczników czy wymianą przełącznika ,,bez halogenów". Kolejna sprawa to to, że nie wiem po co zakładać przekaźnik do przystosowanej już fabrycznej instalacji przez producenta. Ale dobra koniec tematu. Jest on po to by pomóc w założeniu halogenków. Collega miłego majsterkowania.
Bede szukal kostki jak znajde to dobrze a jak nie to trzeba bedzie jakis schemat czy cos
Masz zdjęcia kostek
niestety max 500 KB daj na pw mail-a to Ci wyślę
Przednie i tylne światła przeciwmgielne od maja 2000r.
[attachment=640]
(05-03-2012 21:15)moherydz napisał(a): [ -> ]Przednie i tylne światła przeciwmgielne od maja 2000r.

Dzieki
(05-03-2012 18:43)piotrek_1980 napisał(a): [ -> ]Po awatarze a tym bardziej opisie Collega-i nie sądzę by miał samochód z 2006 roku jak Twój wujek, ciocia czy babcia z Pisza daneczku76.Dalej kłania się czytanie..
Kolego ja podałem ten samochód jako przykład auta po FL które akurat nie miało Fabrycznej instalacji a kolega Collega ma auto po FL rok 02 i to zauważyłem. Dlatego też takie auto podałem jako przykład.


(05-03-2012 18:43)piotrek_1980 napisał(a): [ -> ]Skoro nawet zakładając że nieuczciwy sprzedawca - jak piszesz - zaślepił halogeny a nawet obciął kostki wątpię by permanentnie usunął całą instalację halogenową, łącznie z wymianą kasety bezpieczników czy wymianą przełącznika ,,bez halogenów". Kolejna sprawa to to, że nie wiem po co zakładać przekaźnik do przystosowanej już fabrycznej instalacji przez producenta. Ale dobra koniec tematu.
Ja nie założyłem że kolega Collega ma auto od nieuczciwego sprzedawcy tylko napisałem że zdarzają się takie przypadki i warto zwrócić na to uwagę. Ponieważ często zdarza się kombinator jakim jest handlarz samochodów zamiast ponieść dodatkowe koszty przy składaniu auta do kupy wkłada zaślepki bo jest taniej.

Moja wypowiedź miała na celu uzmysłowienie że ne wszystkie samochody schodzą z taśmy montażowej w pełnym okablowani bo mijało by to się z celem szczególnie Ekonomicznym.
Fakt napisałem lakonicznie pierwszy post mogłem to napisać że może mieć instalacje a nie musi .
Pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie