Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jak wyłączyć dogrzewanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
proszę o podpowiedź, jak na stałe, lub czasowo po włączeniu silnika wyłączyć dogrzewanie?
Mój dogrzewacz po uruchomieniu strasznie dymi, męczę się z tym już 3 zimę, nie mam kiedy zabrać się za naprawę i nie do końca też potrzebuje tej funkcji, wylot spalin jest zaraz pod kabiną i cały smród trafia mi do środka samochodu, a po uruchomieniu jest tyle dymu, że wygląda jakby się samochód palił.
Bezpiecznik pod maską ale nie pamiętam który to. Wyciągasz i po temacie. Jak dobrze pamiętam to 20 amperowy.
OK, będę próbował, chociaż dziwne, że producent nie wymyślił jakiegoś normalnego pstryczka razem z innymi przełącznikami.
A po co jak jest to system automatyczny. Nie jest to ogrzewanie postojowe.
Znam w Warszawie na prawdę dobry serwis zajmujący się tym - chwila płaczu przy płaceniu a potem już tylko radość ;-).
Jeśli Ci się nie chce samemu przeczyścić porcelanki w piecyku to od takich spraw mamy Stefano z naszego forum. Na pewno też i jakiś rabacik można dostać. Pozdrawiam
Przekierowanie